Sınava hazırlıksız yakalanma

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Sınavdan istediğim sonucu alamamıştım ve bu sene tekrar evdeyim. Fakat zaten halihazırda matematiğim berbattı şimdi ders çalışıyorum fakat sadece rasyonel sayılar, üslü sayılar ve köklü sayılar konularını biliyorum, diğer konular boş. Hazirana kadar nasıl çalışmamı tavsiye edersiniz?

NOT: Yazılım / Bilgisayar mühendisliği istiyorum o yüzden Matematik ve Fizik + AYT Kimya ağırlıklı çalışacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fizik için YouTube'dan Umut Öncül'ün videolarını izle bir şeyler katacaktır. Matematik için Acil Matematik TYT al soruları güzel ama soruları çözen adam leş. Uygulaması var bir bak istersen Google Play'den.

Fizik için Ertan Sinan Şahin'in Youtube videolarını tavsiye ederim. Konuyu öğrenip basitten başlayarak zora doğru sırayla kaynaklar ile çalışırsan matematiği yapabileceğini düşünüyorum.

Sınavdan istediğim sonucu alamamıştım ve bu sene tekrar evdeyim. Fakat zaten halihazırda matematiğim berbattı şimdi ders çalışıyorum fakat sadece rasyonel sayılar, üslü sayılar ve köklü sayılar konularını biliyorum, diğer konular boş. Hazirana kadar nasıl çalışmamı tavsiye edersiniz?

NOT: Yazılım / Bilgisayar mühendisliği istiyorum o yüzden Matematik ve Fizik + AYT Kimya ağırlıklı çalışacağım.
Hangi üniversiteyi istiyorsunuz bu arada?

Kitapta neden şıksız sorular var emin değilim.
IMG_20181112_161858.jpgIMG_20181112_162040.jpgIMG_20181112_162601.jpgIMG_20181112_162742.jpg
Bu söylediğim yayın biraz zor gelebilir sana. Ayriyeten Bilgi Sarmal'da güzeldir.

Halil, bildiğim kadarıyla Almanya'da bir geçmişin var. Alman vatandaşı isen neden YÖS sınavına girmiyorsun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı