Sınava kalan sürede alan değiştirme yapılmalı mı?

trcva

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben 160K'den mezuna kaldım sayısalda. Geçen sene gece gündüz çalıştım ancak bu sene pek çalışmadığımdan şu an ne yapacağımı bilemiyorum. Bilgisayarla ilgili bir bölüm yazmak istiyorum. Ancak bu gidişle 70-80k civarı gelir diye tahmin ediyorum. Acaba şu saatten sonra eşit ağırlığa geçip yönetim bilişim sistemleri için çalışabilir miyim? Eşit ağırlığa geçersem biraz daha iyi okullara gidebileceğim diye düşünüyorum. İyi okulların imkanları daha çok olmaz mı? Çocukluktan beri ilgilendiğimden benim için üniversitenin bana sağladığı topluluk ve kendimi geliştirme fırsatı daha öncelikli. Ancak şurada 2 aydan az daha uzun bir süre kaldı sadece. Sizce ne yapmalıyım? Okuduğunuz için teşekkürler, saygılar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz dene kendini bak netlerine eğer yetişebileceğini düşünüyorsan göm gitsin.

Biraz dene kendini bak netlerine eğer yetişebileceğini düşünüyorsan göm gitsin.
Alan değiştirmeye gerek yok. O sürede iki alanı da çözebilirsiniz. Biraz edebiyat baksanız yeter.
Yazdıklarınız için teşekkürler dostlarım. Yalnız ben biraz daha düşündükten sonra temelli mi eşit ağırlığa geçsem diyorum. :D Şuan sayısalda Organik Kimya, Atom Modelleri, Bitki vs. kaldı, konularda %70 civarındayım. Ancak 70-80k ile pc müh. yazmaktansa ea'dan hazırlanıp Gazi, Marmara Üniversitesi YBS için çalışmak daha mantıklı olmaz mı?

İki alanı da çözersem tek alan çözdüğüm kadar olmaz diye düşünüyorum. EA'dan sınava girmiş hocalarım kalan zamanda böyle bir şansım var mı? Lütfen yardımcı olun. TYT 70 küsür, AYT 40-50 civarı şuan.

İki alanı da çözersiniz rahat olun. Edebiyat ve Sosyal 1'i çözeceksiniz zaten. Orası da TYT benzeri sorularla dolu ama edebiyatta iş biraz değişiyor o kadar. YBS ile pişman olmayın PC müh. de deneyin.

İki alanı da çözersiniz rahat olun. Edebiyat ve Sosyal 1'i çözeceksiniz zaten. Orası da TYT benzeri sorularla dolu ama edebiyatta iş biraz değişiyor o kadar. YBS ile pişman olmayın PC müh. de deneyin.
Sağ olun hocam, dediğiniz gibi yapacağım. Ancak PC Müh. konusunda korkuyorum biraz. Geçen sene bıraktığım sıralamayı vs. yazdım, sizce şu saatten sonra 50k civarını hedeflemeli miyim? Yaklaşık 2 ay kadar kaldı ve ben öncesinde günde 2-3 saat anca çalışıyordum bu sene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ olun hocam, dediğiniz gibi yapacağım. Ancak PC Müh. konusunda korkuyorum biraz. Geçen sene bıraktığım sıralamayı vs. yazdım, sizce şu saatten sonra 50k civarını hedeflemeli miyim? Yaklaşık 2 ay kadar kaldı ve ben öncesinde günde 2-3 saat anca çalışıyordum bu sene.

Çalışmazsanız yapamazsınız. Çalışırsanız olur elbet. 2-3 saat de bir şeydir.

Yeni konular

Geri
Yukarı