Sınava son 2 gün AYT matematikten net yapamıyorum

ahmet gaya

Zeptopat
Daha fazla  
Bir sorum olacak. Sınava 2 gün var, cuma AYT matematikten net yapamıyorum. Cuma akşamına kadar uyumadan çalışabilirim, yaklaşık 6 7 net yapmam lazım. Ne tavsiye edebilirsiniz? TYT'den çıktığım akşamda çalışabilirim. Yani şu konuları dinle yaparısn vs ire dediğiniz var mı? ( çalışma imkanım olsa çalışırdım boş yapacak hhiç yapmasın sadece tavvsiyeler verdiği tavsiyeyle çalışıp 6 7 net yaptığım biri olursa sınav açılaklandıktan sonra 1000 2000 ateşleyebilirim )

Hocam temel kavramlar falan hikaye. TYT gibi değil o matematik. Yapamadıktan sonra mümkün değil yapamazsın.

2 tavsiyem var:
1) Mat çalışmayı bırak, EA'cıysan tarih edebiyat falan çalış, Sayısalcıysan kimya biyoloji çalış.
2)Az çok bildiğin bir konu var matematikten video falan izle onu tekrar et.

Parabol, ikinci dereceden denklemler, polinom vs + temel kavramlar.
Hocam bu konulardan seçici sorularda gelebiliyor geçen sene gördük aman dikkat :D

Bence bugün birkaç saatini buna ayır;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Herkesin çözebilmesi için AYT'ye genelde 3-5 kolay soru atar ÖSYM, ayrıca bunun geometrisi de var. Az biraz altyapın varsa hatırlatmak için tüm konuları birden görmen belki 6-7 net kazandırır, biraz kumar gibi tabii ama kendini en iyi tanıyan sensin.

Geri
Yukarı