Sınavda kopya çekildiği iddiasıyla disiplin cezası verilir mi?

• Konuyu başlatan SW1RF
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 362
Sınav matematik. Çözümler aynı ya da benzer. Direkt "58" yazmayıp işlemleri yaptıysan kanıtlayamazlar. Tabii öğretmenin burada yok ise.

İnkar et abartmadan kopya çektiğine dair bir kanıtları yok beceriksiz herifler kıskanıyorlar işte. Konusunu çok açma.

+ O dersin hocası disiplin tutanak konusu hakkında müdür yardımcısıyla konuşmuş o yüzden ekstra korkuyorum. Şu ana kadar disiplin, tutanak, uyarı hiçbir şey yemedim. Eğer yersem staj yapmak istediğim yere hiç gidemeyeceğim.

1711638655027.png

Bu sebepten disiplin yemezsin yani somut kanıt zorunluluğu var fakat yarın bir gün yersen o 3-4 kişiyi döv, değirmen böyle gitmez 10. sınıf olmuşuz hala ispiyonlamalar vb. hiç yakışmıyor aldın ki aldın disiplini bari hakkınla al boşa gitmesin. Kopyayı suç olarak saymıyorum çünkü çekmeyen mi var reis.

+ O dersin hocası disiplin tutanak konusu hakkında müdür yardımcısıyla konuşmuş o yüzden ekstra korkuyorum. Şu ana kadar disiplin, tutanak, uyarı hiçbir şey yemedim. Eğer yersem staj yapmak istediğim yere hiç gidemeyeceğim.

Kanka sizin okul disiplinli herhalde bayağı ben sınavlardan sonra hocanın yanına gidip sizin oldugunuz sınavda kopya cektim falan diyorum helal olsun falan diyorlar.😃

Bu sebepten disiplin yemezsin yani somut kanıt zorunluluğu var fakat yarın bir gün yersen o 3-4 kişiyi döv, değirmen böyle gitmez 10. sınıf olmuşuz hala ispiyonlamalar vb. hiç yakışmıyor aldın ki aldın disiplini bari hakkınla al boşa gitmesin. Kopyayı suç olarak saymıyorum çünkü çekmeyen mi var reis.

Ona bakılırsa örnek olarak birini öldürmekte suç sayılmasın? Sonuçta insanlar her gün birbirini öldürüyor?

Ona bakılırsa örnek olarak birini öldürmekte suç sayılmasın? Sonuçta insanlar her gün birbirini öldürüyor?

Kopyanın isteseler önüne geçebilirler fakat lüzum yok bunu kendileri bilmiyorlar mı? Veya MEB neden her sene illaki en az 1 tane ortak yazılı yapıyor sanıyorsun? Saçmaladığının farkındasın, güldürme beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı