Sınavdan çok düşük aldım

• Konuyu başlatan sms
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B
Hiçbir şey yapmayacaksın. Ne yapmamızı istiyorsun onuda anlamadım. 1 Haftaya unuturlar zaten.
Göz ardı etmiştim sizi, merak ettim ne yazdığınızı. Hani düzelirsiniz diye bekliyorum ama tek bir değişme yok sizde. Umudumu kestim artık. Bomboş fikirlere sahipsiniz. Kusura bakmayın.

Çok düşük aldım diyince ben de 10 20 falan aldınız sandım, notunuza düştükten çok ortalama denebilir. Ailenizi tatmin edecek bir not değil elbette ama uzaktan eğitimin zorluklarını bahane ederek(başka bahaneleriniz de varsa onu da söyleyin) ailenizin size karşı oluşturabileceği öfkesini azaltabilirsiniz.

Biz ancak sizle dertleşebiliriz. Asıl yardımı, siz kendinize yapmalısınız. Biraz daha kafa yormalısınız, sürekli olmasa da biraz biraz ders çalışmalısınız. Başka bir çözümü kabul etmek istemesek de yok. Tek çıkış, çalışmaktan geçiyor. Zaten şu lanet bilgisayarı bırakabilsek derse kendimizi verebiliriz de olmuyor usta. Eğer dişini sıkarsan, ancak öyle notların yükselir.

Diğer derslerim güzel çalışıyorum fakat arapça dersi yüzünden ortalamam çok düşüyor istediğim kadar çalışsamda düzeltemiyorum.

Kafana takma ben 8'im hoca bana dolu olması gereken kağıdı boş verdi, sınav kağıdına bile bakmadı başka hoca hazırladı, 30 aldım. Konuları da yanlış verdi. Seçmeli ingilizcede de aynısını yaptı ama ben bunu tahmin edip sadece bir üniteye çalıştım ve 100 bile alabilirim. Fazla takma. Belki başka alanlara yatkınlığın vardır. Ben mesela sayısal derslerden yüksek aldım.

Geri
Yukarı