Sınavdan sonra kopya olduğu anlaşılınca ne olur?

Bütün sınıf aynı durumdaysa herkese k gireceğini sanmam, 17 verip geçer. İyi niyetliyse sadece senin kopya çektiğin anlaşılsa dahi 17 girer. Bir dahakine kağıda bakıp çekersin artık. 🤭

Hocam sadece ben değil çoğu kişi böyle herkesle uğraşıcağını sanmıyorum hocanın?

O Zaman uğraşçağını sanmıyorum çok ipleme rahat ol, bir şey olmaz, ve şunu da unutma, aptal olmamak lazım ama hayatta bu kadar korkarak yaşanmaz.

Kopya sayılması için disipline de gitmen lazım, bir şey olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iyi günler. Felsefe sınavını geçen hafta olmuştuk. Hoca kağıtları A ve B grubu olarak 2'ye ayırmış ve kimsenin haberi yok bu durumdan sınavdan sonra öğrendik hiç dikkatimi çekmedi. Felsefem iyi olmadığı için sıra arkadaşımın direkt aynı cevaplarını yazdım. Sınav sorularını kontrol ederken anlaşıldı benim kopya çektiğim. A grubundayım ama b grubundaki cevapları yazdığım için otomatik olarak anlaşıldı tabii ki. Hoca kopya mı çektin dedi, evet dedim, 17 aldım. Sonuç olarak e-Okul'uma k olarak mı girer, 17 olarak mı girer sizce?

Öğretmen iyi biriyse 17 olarak girer. Benim anlamadığım koca sınıf nasıl fark etmedi a b olduğunu. Bize kağıt geldiğinde ilk ona bakıyoruz 😂

Geri
Yukarı