Sınavdan sonra kopya olduğu anlaşılırsa ne olur?

Thearlk146

Hectopat
Makaleler
1
Sınavda kağıtları bayağı bir doldurduk ama birkaç yerdeki soruların cevapları aynısını yeri dahil aynı şekilde yazmış arkadaş biraz belli oluyor hoca buna bakıp bir şey der mi?
K yazar mı?
Ders Türk dili ve edebiyatı.

Sınavda kağıtları bayağı bir doldurduk ama birkaç yerdeki soruların cevapları aynısını yeri dahil aynı şekilde yazmış arkadaş biraz belli oluyor hoca buna bakıp bir şey der mi?
K yazar mı?
Ders Türk dili ve edebiyatı.

Hocam arkadaşınız zaten çok yakınızın ise suçunu itiraf edip sizin suçsuz olduğunu belirtsin sizde bu konuda ricada bulunun ben göstermedim tarzında çünkü edebiyat geri dönüşü olmayan bir ders anlaşılır yani.

Tamamen şans ve fark ederse hocanızın insiyatifine kalmış bir durum ama fark ederse bence K yazar. Kağıtları teslim ederken aralıklı olarak teslim edip benzeyen kağıtların arasında başka öğrencilerin sınav kağıdı olmasına dikkat etseydiniz, aradaki diğer kağıtlardan sizin benzer kağıtları unutup fark etmeyebilme ihtimali oluşurdu.

Hocanız sinirli biri mi?

Yok aga normalde bazen katı kurallar koyuyor onun haricinde iyi biri.

Hocam arkadaşınız zaten çok yakınızın ise suçunu itiraf edip sizin suçsuz olduğunu belirtsin sizde bu konuda ricada bulunun ben göstermedim tarzında çünkü edebiyat geri dönüşü olmayan bir ders anlaşılır yani.
Aga sınav din dersinde oldu hoca da bir kaç kişinin yerini değiştirmişti eğer sorarsa hocaya hocam benim yerim değiştirilmişti vs desem yermi sence

Yok aga normalde bazen katı kurallar koyuyor onun haricinde iyi biri.

Aga sınav din dersinde oldu hoca da birkaç kişinin yerini değiştirmişti eğer sorarsa hocaya hocam benim yerim değiştirilmişti vs desem yermi sence.

Kopyayı anlarsa o hocayı bulur sorar gerçek ortaya çıkar bu gibi durumlarda yalan söylenmez haklı da olsanız yalandan dolayı farklı bir gözle bakarlar o yüzden hoca anlamazsa bir şey demeyin anlarsa ve sorarsa dediğimi arkadaşınıza yaptırın çünkü liseye kadar gelmiş hala kağıdı aynen olduğu gibi geçirilmemesini öğrenememiş mi cidden :D

Aga bir kafiye şeması sormuştu orası benziyor, yazım yanlışı düzeltmede altını çizip 1,2 diye yazıp cevap kısmına 1 = a 2 = b gibi yazmıştım oda öyle yapmış aslında çok bir fark yok gibi ama içime bir kurt düştü o yüzden sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı