Sınavın yapılması hata mıydı?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Evet, bugün ben de herkes gibi sınava girdim. Yüz yüze eğitim görseydim çok yüksek alırdım. Felsefe ve İngilizce vardı. Lise ve ortaokulda İngilizcem aşırı iyiydi.
Aşırı zorlandım, 20-30 bekliyorum hepsinden. Bunları geçtim. Sınıfta sosyal mesafe var ama dışarıyı görmelisiniz. Herkes dağıldıktan sonra yan yana, kol kola. Otobüsler sıkış sıkış. Vakalarda ciddi artış olacağını düşünüyorum. Sizin çevrenizde durumlar nasıldı?

Hata idi, evet. Aksini iddia edenler, uzun vadede misliyle hastalığın ne duruma geleceğini seyretsinler.
Bence de. Ben uzaktan eğitime girmedim kendim çalıştım. Giren kişiler bile sınavları yapamamış. Eğitimi geçtim hadi sınava girdik. Dışarısı felaketti. Otobüs durakları sıkış sıkış, herkes yan yana geziyordu. Geçmiş olsun.

Hocam sınavlar yapılsın ama yanlış zaman bence. Okulda güvenlik önlemlerini aldık diyorlar. Tamam okulda aldın dışarısı?

Sınavların, bu zamana gelmesi dahi mucize. Sınavlar ne kadar gecikirse üstünüze o kadar yük binecekti, sınav olmasaydı daha çok konudan sorumlu olacaktınız. Koronanın ne zaman geçeceği dahi belli değil.

Geri
Yukarı