İşlenmeyen derslerin sınavının yapılması

Merhaba, ben 10. sınıf öğrenciyim ve ilk dönem 1. sınavlarımızı çoğunu okulun aksine ilk dönem olduk. Bu haftanın başında bir yazı geldi; Astronomi, Drama, Seçmeli Beden sınavlarının bu hafta olacağı yazıyordu.

İşin sorunlu kısmı; Astronomi öğretmeni dersin sınavı olmadığı, yoklama bile almayacağını ve derse gelme zorunluluğumuz olmadığını söyledi. Seçmeli Beden Eğitimi öğretmeni, dersi açıp yoklamayı alıp kapatıyordu, ders işlenmiyordu. Drama öğretmeni, derste Türk Dili ve Edebiyat dersini işliyordu, Drama hakkında tek kelime işlemedi.

Bu derslerin kolaylığı, zorluğunu sormuyorum arkadaşlar bunu dikkate alın lütfen. Ben buradaki haksızlığı konuşuyorum. Tek kelime dahi işlenmeyen dersin sınavı nasıl olur? 2 gün önceden konu yazdılar çalışın dediler. Attıkları şeyler hakkında bir fikrimiz bile yok, anlatmadılar çünkü. Dün Seçmeli Beden Eğitiimi sınavı olduk, bugün söylediğim diğer iki dersi olacağız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanmıyorum ki size böyle denilip sonrasında sınavları yapsınlar. Yapılacaksa bile cevaplarını alırsınız muhtemelen.

Attıkları bilgiler yüzeyseldir ve onlara bakıp 100 alacağınızı bildikleri için atmışlardır. Veya cevapları verirler çok dert etmeyin.

Geri
Yukarı