Sınavlar ertelendi mi?

• Konuyu başlatan Coda
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 77
  • Görüntüleme 3B
Daha dün akşam Nisan başı yerine Mayıs ayına ertelenmeli diye mesaj atmıştım, bir gün sonra açıklama yapılıyor. Müneccim falan mıyım neyim ya ben?
(Müneccim: Yıldızların durumlarından ve devinimlerinden anlam çıkararak falcılık yapan kimse, bildiğin astrolog işte .)

Mesajım;
Yapılmalı ama şimdi değildi, çoğu okul dışından arkadaşım (bizim okul hariç çünkü biz ilk dönem hallettik sınavları.) daha yeni sınava girdiler onun şokunu atlatamadan 2.'leri geliyor .

Nisan değil de Mayıs ayında başlanmalıydı bence. Yeni sınava girenler için az da olsa nefes alırdı en azından. Benim için değişen bir şey yok, her türlü sınava gireceğim kaçarı yok.

Bu arada bu konuyu tartışma süresi zaman aşımına uğramadı mı hala? Haftaya pazartesi sınavlar başlıyor.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anlayabiliyorum hocam benim de bir arkadaşım 2 saattir devlete sövüyor 4 günlük ertelememi yapılır diye.
Arkadaşın matematik sınavına girmesine pek de gerek yok gibi alacağı sonucu tahmin etmek pek de zor olmasa gerek :D

Yeni konular

Geri
Yukarı