Sınavlar için taktik

Bak şimdi kardeşim öncelikle sınıfın en çalışkanıyla iletişime geçiyorsun. Diyorsun ki ''bana kopya verirsen sana 100 TL veririm''. Daha sonra sınav başladığında hemen o kişinin arkasına oturuyorsun ki hoca görürse suç onda kalsın. Sonra gidip ceviz yiyorsun böyle saçma konular açmamak için. Sence çalışmaktan başka nasıl bir taktik verilebilir?

Bak şimdi kardeşim öncelikle sınıfın en çalışkanıyla iletişime geçiyorsun. Diyorsun ki "bana kopya verirsen sana 100 TL veririm". Daha sonra sınav başladığında hemen o kişinin arkasına oturuyorsun ki hoca görürse suç onda kalsın. Sonra gidip ceviz yiyorsun böyle saçma konular açmamak için. Sence çalışmaktan başka nasıl bir taktik verilebilir?

Okulun 2.cisiyim
Tonguç Akdemi İzlerim Ve Tonguçun Çalışma Programı Var Ve Tonguçun Test Kitapları Var Ve Allah'a Dua Edip inşallah Yüksek alacağım Herkes için sağ ol
Kardeşim şöyle diyeyim konu özeti çıkar ve onları tekrar et ezberlersin. Kaçıncı sınıfsın bir de?

6.Sınıf Aslında Tüm Derslere Katılıp Hocaların Gözüne Girdim Ve En Sevilen Öğrenciyim O Yüzden Hem Eminim Ve Okulda 2.yim Kendime Güveniyorum Aslında yapabilirim

Son düzenleme:
Çok çalışmak önemlidir. Ancak doğru çalışmak çok çalışmaktan daha önemlidir. Bir çalışma düzenin olmalı ve not tutmalısın. Not tutmak çok önemlidir çünkü notlar kitapta yazanların aksine senin konuyu anlama biçimindir ve senin için en anlaşılabilir kaynak notlardır. Not tutmak için Microsoft'un OneNote uygulamasını öneririm.
1623331051134.png

Yeni konular

Geri
Yukarı