Sınavlar ne olur?

@Raptor_Z sen "Youtube" demeyi ögren önce. Ondan sonra izlersin ders videosu. Ek olarak bence özel ders al. Uzaktan eğitim sana yetersiz gelmiş.
Özel derse ihtiyacım yok. Hallettim çünkü.
@Raptor_Z sen "Youtube" demeyi ögren önce. Ondan sonra izlersin ders videosu. Ek olarak bence özel ders al. Uzaktan eğitim sana yetersiz gelmiş.

O kadar ay gün ne yaptınız? EBA çökebilir ancak elinizin altında internet youtube varsa eğer. Ya da bunlar dışında kitaplar notlar varsa burada hiç konuşmayın bile. Okuduğunu anlamayan nesil sınavlardan tabi korkar. Herkesin imkanları da yanı değil tabi. (şimdiden linç yiyeceğimi tahmin edebiliyorum)

Ben orada da herkesin imkanı aynı değil dedim. Okuduğunu anlamayan nesil de sınavdan korkar dedim. Bu kadar linç edecek büyütecek ne vardı? Bu kadar alınganlık niçin? Ne geçti elinize şimdi? Herkese soruyorum ne oldu? Bir de ufak bir hatanız var ögren değil öğren. Bu arada bana reis diye de hitap etmeyin!!

Son düzenleme:
Özel derse ihtiyacım yok. Hallettim çünkü.

O kadar ay gün ne yaptınız? EBA çökebilir ancak elinizin altında internet YouTube varsa eğer. Ya da bunlar dışında kitaplar notlar varsa burada hiç konuşmayın bile. Okuduğunu anlamayan nesil sınavlardan tabii korkar. Herkesin imkanları da yanı değil tabii. (şimdiden linç yiyeceğimi tahmin edebiliyorum)

Ben orada da herkesin imkanı aynı değil dedim. Okuduğunu anlamayan nesil de sınavdan korkar dedim. Bu kadar linç edecek büyütecek ne vardı? Bu kadar alınganlık niçin? Ne geçti elinize şimdi? Herkese soruyorum ne oldu? Bir de ufak bir hatanız var ögren değil öğren. Bu arada bana reis diye de hitap etmeyin!

21 yaşındasın senin burada ne işin var?

Yeni konular

Geri
Yukarı