Sınavlar neden iptal olmuyor?

Haftanın ortasına gelinmişken şak diye sınavları iptal edemezler ama belki bu vaka artışından dolayı 2. sınavları erteleyebilir ya da iptal edebilirler.

Bence de yapılmalı ne güzel gireceğim sınavlarda rakiplerimden, uzaktan eğitime erişim sağlayabildiğim için çok çok önde olacağım. Fırsat bilmek lazım.(!)

Bence yapılmalı. Herkes sınavların yapılmaması için virüsün bahane edildiğini biliyor.
Olması gereken bu değil mi zaten? Virüs güzel bir bahane değil mi?
Mesela:
Olmamalı sınavlar.

İlk sınavlardan sonra 2. sınavların yapılmayacağını düşünüyorum açıkçası. Vakalara her gün 1000 kişi ekleniyor. 41 bin kişide mutant virüs görülmüş. Yaptıkları işlere akıl ermiyor.

Bu ayın sonuna kadar kapanmazsa okul yine aynı muhabbet olacak. Şu an ilk sınavları olan tüm okullar 2. sınavları yapmayı hazırlanıyorlar. Bizim okulda bilgi verdi zaten, 3 hafta ara verip 2. sınavlar yapılacakmış.

Bu ayın sonuna kadar kapanmazsa okul yine aynı muhabbet olacak. Şu an ilk sınavları olan tüm okullar 2. sınavları yapmayı hazırlanıyorlar. Bizim okulda bilgi verdi zaten, 3 hafta ara verip 2. sınavlar yapılacakmış.
3 hafta ara iyiymiş yine. Bizim 19'unda bitiyor 27'sinde başlıyor diğerleri.

Eğer iptal olsa idi, olmayan eğitim sistemi çökecekti. Neyse ki tüm sınavlarımı oldum. Ve artık bu saçma sistemin sınav olayını takmıyorum.

Eğer iptal olsa idi, olmayan eğitim sistemi çökecekti. Neyse ki tüm sınavlarımı oldum. Ve artık bu saçma sistemin sınav olayını takmıyorum.
Ben de yarın kurtuluyorum hocam. Ve büyük ihtimalle yarın hayatımdaki son kimya sınavına gireceğim ve bu saçma dersten kurtulacağım. :D

Ben de yarın kurtuluyorum hocam. Ve büyük ihtimalle yarın hayatımdaki son kimya sınavına gireceğim ve bu saçma dersten kurtulacağım. :D

Ben direkt 3 ay sonra kurtuluyorum hocam, bu saçma sistemden. 2. dönem sınavları olmaz ise. Tamamen bitecek vallahi. Galiba sizde lise son sınıfsınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı