Sınavlar yeniden ertelenir mi?

Keşkeeee.

Ortaokullar'da ve ilk okullarda sınav olmayacak diye biliyorum.

Ziya Selçuk 4 gündür tweet atıyor. Liseliler 1 haftadır gündemden düşmüyor. En kötü gözü kaymıştır haberleri vardır bence. 3.dalga beklenirken sınav demek, milyonlarca insanın toplu taşımaya binip, 20-30 kişilik sınıflarda bir arada durması demek.

Ortaokullarda yazılılar yapılmayacak hocam. Onlar derse katılım ve performans notuyla geçti.

Çok teşekkürler size de Allah zihin açıklığı versin ve sağlıklı bir şekilde sınavdan geçmenizi dilerim.

Bu akşam belli olur dediler sınavlara kabine toplantısı varmış.

Kabineden karar çıkacağını düşünmüyorum dostum. Kabinede sınavların konuşulacağını sanmıyorum. Dünkü bilim kurulundan konuşulduysa konuşulmuştur. Önceki erteleme döneminde bilim kurulu tavsiyeleri dikkate alınmıştı.

Kabineden karar çıkacağını düşünmüyorum dostum. Dünkü bilim kurulundan konuşulduysa konuşulmuştur. Önceki erteleme döneminde bilim kurulu tavsiyeleri dikkate alınmıştı.

Onlarında işi belli olmuyor ki bilim kurulunu dinlemiyorlar fahrettin koca sınavların yapılmamasından yanayız dedi hiçbir şey demediler onun hakkında.

Kabineden karar çıkacağını düşünmüyorum dostum. Kabinede sınavların konuşulacağını sanmıyorum. Dünkü bilim kurulundan konuşulduysa konuşulmuştur. Önceki erteleme döneminde bilim kurulu tavsiyeleri dikkate alınmıştı.

Bilim kurulu okulları açmayı riskli buluyor. Hatta Ziya Başkanın açıklamasından sonra Fahrettin Koca okulları açmayı riskli bulduğunu söyledi.

Geri
Yukarı