Sınavlar yine ertelendi!

Müq
Oyun oynamak için bir gün daha :)

Müq.
Oyun oynamak için bir gün daha :)

Hocam kusura bakmayın ama siz gibi düşünen bazı insanlar yüzünden biz de çalışmıyor görülüyoruz. Sürekli çalışıyorum ama ertelenmesini isteyenler taraftayım. Çünkü riskli. Ben şehir dışına gideceğim ve servisle her gün git gel yapacağım. Sınıfım 20 kişi olacak sınıflarda ve çok riskli.

Biliyorsunuz ki pazartesi liseliler(ben de dahilim)sınava girecekti. Fakat valilikler tarafından gelen açıklamalar ile sınav salı gününe ertelendi. Yani kabine toplantısı beklenecekmiş yüzyüze eğitim ve yüzyüze sınav için. Neler düşünüyorsunuz? Sizce Twitter uygulamasında atılan 10milyon tweet işe yaramış mıdır?
....

Hocam kusura bakmayın ama siz gibi düşünen bazı insanlar yüzünden biz de çalışmıyor görülüyoruz. Sürekli çalışıyorum ama ertelenmesini isteyenler taraftayım. Çünkü riskli. Ben şehir dışına gideceğim ve servisle her gün git gel yapacağım. Sınıfım 20 kişi olacak sınıflarda ve çok riskli.
Hocam ben çok çalışıyorum ve çok başarılıyım şaka olsun diye :)

Kabine toplantısından dolayı böyle, verilecek nihai karar doğrultusunda okullar açılacak veya sınavlar yapılacak. Twitter ile alakası yok, zaten Twitter ve sağlıklarımızı taktıklarını da pek zannetmiyorum.

Tamam hocam yanlış anlamışım :). Ama gerçekten böyle düşünen insanlar var çevremde maalesef. Bunlar yüzünden biz de zan altında kalıyoruz :(.
:(
Evet benimde çevremde var.

Geri
Yukarı