Sınavlar yüzyüze olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortaokullarda performans vs. ile notlar alınacak. Liseler her türlü o sınava girecek deniyor.

Güzel Türkçe diyerek aşağıladığın kişi Boğaziçi Bilgisayar İngilizce okuyor ve senin gibi gündem kovalayarak ders çalışmayanları eleyerek başardı bunu iyi günler.
Güzel bir bölüm tutturmuşsun. Hayırlı olsun.

Gündem kovalamaktan kasıt sohbet ise senin yaptığın yanlış bence. Burada da aşağılayan sen oluyorsun.

Ben ilk sınavlarımı oldum. O yüzden ders etkinliklere katılım notu benim için geçerli mi?
Bakanlık ben değilim. :D
Dün gece 2 buçuğa kadar ders çalıştım sınavlar yaklaşıyor diye. Ve bu sabah uykusuzluktan ölürken sınavlar iptal mesajı geldi. Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.
Ben de "köpek" gibi çalışıyorum ama ertelenmesine sevindim çünkü ne kadar çalışırsam çalışayım ne kadar yıl okursam okuyayım o sınav stresini yaşayacağım ve bu iğrenç bir şey.

Güzel bir bölüm tutturmuşsun. Hayırlı olsun.

Gündem kovalamaktan kasıt sohbet ise senin yaptığın yanlış bence. Burada da aşağılayan sen oluyorsun.

Hayır gündem kovalamaktan kasıt o değil herkesin ailesi canı kıymetli bunu farkındayım fakat sitemim sınava çalışmayarak konular açan Twitter'da sürekli paylaşımlar yapanlar ve böyle insanların daha sonra çalıştıkları sınava giremeyecek olanlara saldırması.

Olan eskiden girenlere oldu, ne diyeyim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı