Sınavlar iptal olur mu?

EvrenX

Hectopat
İptal iptal diye diye dilimizde tüy bitti artık. Bugünkü vaka sayı 20K. Evet, bugün bir tweet attı malum kişi. Olayı tamamen ";)" aynen şu emoji attın ya, herkes yumuşadı. Twitter'de biz bağırdık, 3M tweet attık, görmedin. Daha doğrusu görülmedi. 3 kişinin gözünden geçti fakat gel gör ki 3 kör art arda gelmiş, Allah'ın işine bak. Sorun şu; biz vaka sayıları artacak dedik, artı sınavları iptal edin dedik, etmediniz. Bizi ölüme yolluyorsunuz. Burada sadece altta kişilerin düşüncesi olacak ama yine kimse bizi duymayacak. Neyse sınavlar iptal edilmeli mi?
Yaşım 14. yaşımı sorgulayanlar olacak belki ama buyurun.
Moderatörler belki yayınlamayacak ama sordum.

resim_2021-05-07_204046.png

60956aec55427e2aacc2cfbc.jpg

indir.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Parkurları kusursuz geçmeye çalışmayın böyle stress olursunuz. Ülkeyi her anlamda sömüren iktidar ve alt dallarını kazancından döndüremezsiniz. Hayatta kalın yeter. Burası hedef ülkesi değil hedeflenen ülke şımarıp ağlamanızın bir anlamı yok. Yamyam gibi isyan edeceksiniz.

Bence olacak herkes oldu zaten sınavları orta okullar, 12'ler ve bazı liseler çoktan yapmış bile en fazla ertelenir.

İnternette görmüştüm biraz eski ama konu ile uyumlu.🤣
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben iptal olacağını sanmam.

Geri
Yukarı