Sınavlara çalışma şekli

Akinnn22

Centipat
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere sınavlar ertelendi ve benim sınavıma neredeyse 1 ay kadar süre var. Ben 10.sınıf öğrencisiyim önceki sınavlarda sayısal kısımda ve sözel kısımda (edebiyat ve matematik hariç) diğer sınavlar biraz düşüktü acaba 1 ay boyunca çok zorlanmayacak şekilde ve yüksek almak için nasıl bir yol izlemeliyim çok araştırdım ama çok fazla iyi sonuç alamadım. Pek fazla çalışma yöntemi nasıl çalışılır ne kadar sürede çalışılmalı bunları fazla bilmiyorum çalışıyorum ama sınavda bir etkisi çok fazla olmuyor bunun nedeni nedir? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere sınavlar ertelendi ve benim sınavıma neredeyse 1 ay kadar süre var. Ben 10.sınıf öğrencisiyim önceki sınavlarda sayısal kısımda ve sözel kısımda (edebiyat ve matematik hariç) diğer sınavlar biraz düşüktü acaba 1 ay boyunca çok zorlanmayacak şekilde ve yüksek almak için nasıl bir yol izlemeliyim çok araştırdım ama çok fazla iyi sonuç alamadım. Pek fazla çalışma yöntemi nasıl çalışılır ne kadar sürede çalışılmalı bunları fazla bilmiyorum çalışıyorum ama sınavda bir etkisi çok fazla olmuyor bunun nedeni nedir? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Tonguçtan video izle test çöz sınava az kala Full tekrar yap 85 altı alamazsın. Türkçe için ekstra roman oku.

Sadece çalış sabah akşam çalış başka bir şey yapma zorla kendini çünkü karşılığını fazlası ile alacaksın. Ortaokuldan beri böyle çalışıyorum ve şu an Ankara'da fen lisesi kazandım. beyin cerrahı olmayı planlıyorum ya da omurga.

Öncellikle kendine aylık hedefler belirle, çalışma alışkanlığı kazanacam vs. 50 dakika çalış 10 dakika mola ver 3 50 dakika olunca 1 saat mola ver ben böyle çalışıyorum umarım sana da faydası olur.

Geri
Yukarı