Sınavlara hazır mısınız?

Hayır. Üstüne bir de birkaç sayfa yazıyla kurtarırım diye seçtiğim tarih projesinin gemi maketi yapmak olması var. Yahu ne yapacaksın gemi maketini, ne işime yarayacak?
Bizim projeci de iskelet maketi istedi. Şaka gibiler. 63 styla şarkısının 0.53 saniyesini hocama armağan ediyorum.

Sınavlara çalışmayacağım bile. Geçen o kadar çalışıp kafamı ağrıttım son 5 gün kala ertelediler sinir krizi geçirdim. Şimdi son 5-6 gün kala çalışacağım.

70k vaka, 300 küsür ölüm ve 10 gün sonra sınav :). Hazır mısınız? Ben değilim. Benim fikrim, iptal edilsin ama uzaktan da sınav gibi alıştırmalar yap

70k vaka, 300 küsür ölüm ve 10 gün sonra sınav :). Hazır mısınız? Ben değilim. Benim fikrim, iptal edilsin ama uzaktan da sınav gibi alıştırmalar yapsınlar (karneye etki etmeyen).
Harbiden çok saçma bir durum. Yani sınavları ayarlayanların galiba mantıkları ters. Vaka sayısı arttığı zaman sınav yapmayı daha muzip buluyorlar. Yani hala sınav yapma olasılıkları var ama aynı olasılıkta yapmama durumları (erteleme) olabilir geçen yaptıkları gibi.

Geri
Yukarı