Sınavlardan sonra kız ile buluşmak

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Uzun süre hoşlandım bir kız vardı. Kızdan hoşlanma sebebim ise karakteri, düşünceleri vesaire kızla ara sıra konuşuyorduk. Ben artık ne yapacağımı düşünmekten çok sıkıldım ve kızı konuşmak için çağırdım. Yüz yüze görüşelim falan işte ben sınavlardan sonra olmasını söyledim. O da olur fark etmez dedi. Ben gittiğimde biraz muhabbetten sonra açılmayı düşünüyorum. İş olmasa bile en azından yoluma bakmayı düşünüyorum. Yapmadığım şeyin pişmanlığını çekeceğime yaptığım şeyin pişmanlığını çekmek daha mantıklı, tabi o zaman ki ortamın sıcaklığına göre değişir. Kendisi sıcak, samimi davranırsa ikinci veya üçüncü buluşmaya da devam edebilirim. Fakat şu an ki fikrim buluştuğumuzda söylemek. Tavsiyesi olan var mı? Yanlış yaptığımı ben de biliyorum. İlk buluşmada açılmak pek mantıklı değil fakat hem uzun süre oldu hem hayatıma doğru dürüst odaklanamıyorum. Bir de yukarı da yazdığım söz geçerli; "Yapmadığım şeyin pişmanlığını çekeceğime yaptığım şeyin pişmanlığını çekmek daha mantıklı"

İlk buluşmada açıl gitsin, arkadaş olmak isterse de kabul etme. İnsan sevdiği ile de arkadaş olamıyor, böyle de bir gerçek var maalesef.
Arkadaş kalmam zaten, bilmiyorum kız ne diyebilir. Kız asla kötü bir kız değil ve çok alçak gönüllü ama böyle sevgili işlerine biraz ters sanırım. Geçen konuşmada da biz daha bir tanesini bulamadık diye espri yapmıştı. Kibarca reddeder büyük ihtimal ama kendimi düşündüğüm şekilde dile getirebilirsem kabul de edebilir. Bakalım ya kısmet.

@berkanrekt o yaştaki kızlar karşısındaki insanı yedeği olarak görmeye aşırı meyilli. Büyük ihtimalle senle arkadaş olmak isteyecektir. Tabii ki arkadaşlık ilişkinizin de nasıl olduğunu bilmiyorum ama açılmaktan da korkma derim. Bir kız olmazsa diğeri olur o olmazsa da diğeri olur.

@berkanrekt o yaştaki kızlar karşısındaki insanı yedeği olarak görmeye aşırı meyilli. Büyük ihtimalle senle arkadaş olmak isteyecektir. Tabii ki arkadaşlık ilişkinizin de nasıl olduğunu bilmiyorum ama açılmaktan da korkma derim. Bir kız olmazsa diğeri olur o olmazsa da diğeri olur.

Bu konuda ben çok pimpirikliyim hocam. Kız kesinlikle öyle birisi değil eminim. Yedek muhabbetleri falan yapacağını sanmıyorum. Bu nesil ilişkiler genelde toksik, çıkar ilişkisi oluyor ve ben bundan tiksiniyorum. Şu an tipinden sevecek olsam çok kız var mesela fakat karakter ve düşünceleri daha önemli bana göre, kızın da kötü niyeti olduğunu düşünmüyorum. Ha tabii ki beni istemeyebilir ben bunu konuştuğumuzda da söyleyeceğim. Her insan her insanı sevmez anlayışla karşılamak gerekiyor.

Kardeşim tabii ki kendini zorla zaten sevdiremezsin. Ben de ona karşıyım ancak bazı kızlar şu kafada sen de bilirsin, bu çocuk zaten beni seviyor diyor. Belki işim düşerse falan diye yedekte dursun diyor. Buna da tabii ki dikkat etmek gerekiyor.

Kardeşim tabii ki kendini zorla zaten sevdiremezsin. Ben de ona karşıyım ancak bazı kızlar şu kafada sen de bilirsin, bu çocuk zaten beni seviyor diyor. Belki işim düşerse falan diye yedekte dursun diyor. Buna da tabii ki dikkat etmek gerekiyor.
Öyle bir yedek konumuna koydurmam hocam kendimi, bir kere oldu oldu olmadı tren kaçar. Üzülür müyüm çok üzülürüm orasına yalan yok ama ödün vermeye de gerek yok. Biraz daha kilo vermeyle zaten kızlar bana yazmaya başlar 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı