Sınavlarınız nasıl gidiyor?

Fena değil. Güzel notlar gelmeye başladı. Yarın da edebiyat sınavını olup bu stresten kurtulacağım inşallah.

Ha bir de biyoloji hocası gıcık olduğu için bulabildiği en zor sorulardan 60 tane sordu, o biraz sıkıntılı. :D

Matematik berbat geçti. Din ve seçmeli İngilizce oldukça kolay ve iyiydi. Kimyada fena değil. Fizik kötü geçti. Biyoloji ortalama. Coğrafya'da ortalama geçti şu anlık. Yarın Almanca ve tarih var birazdan onlara çalışmaya başlayacağım. Kolay gelsin herkese başarılar.

Hocam daha açıklanmadı fakat cidden gidişatlardan bile bazen puan vermiyor. O yüzden düşük bekliyorum. Arkadaşım 65 almış oda 80 bekliyordu. Siz düşünün bazen saçma yerlerden veriyor bazen kırıyor. Önermeden diyelim yöntemi bildiniz, değilini aldınız devam ettiniz işleme 0 puan veriyor o sorudan.

Evet hocam 2. sınavlarla beraber toparlayacağım. Yani gerçi bir tek İngilizce ve matematik düzeltmem gerekecek. Hesaplamaları yaptım, 80 veya 79 oluyor bu sınavların ortalaması. 2. sınavlarda yükseltsem herhalde takdir alırım.
Bizim matematikçi de sadece cevap anahtarına göre puan veriyordu. Üçgenler gibi 1'den fazla çözümü olan bir konuda cevap anahtarına uymayan bir yöntem kullandım diye 2 puan aldığım oldu.

Fizik hariç güzel. Fizik berbattı ama. Bu sene 9'a geçtim ve şunu anladım ki ortaokulda girdiklerim yazılı değilmiş. Yazılının ne olduğunu anladım bu hafta.

Geri
Yukarı