Sınavlarınız nasıl gidiyor?

11.sınıf eşit ağırlığım, tarih, coğrafya ve felsefe grubu sınavları gayet kolay geçti. Asıl önemli olan edebiyat ve matematik sınavları daha yapılmadı. Hocayla iddiaya girdim, matematik sınavında 70 almalıyım en az.

Tek bir sınav kaldı o da yarın edebiyat. Matematik ciddi çok stres yaptım. Ve bildiklerimi kağıda geçiremediğimden 40-50 bekliyorum. Onun dışında kimya 99, İngilizce 60, fizik 84, Almanca 90, tarih 100, coğrafya 85. dokuzuncu sınıfım. Ancak cidden şu sınav haftaları ruhsal ve bedensel olarak çok yoruldum. 1 haftalık tatilde bir kafa molası vermek önemli gibi.

Fen lisesi 11.sınıfım olduğumuz sınavların tahminin yapayım.
Edebiyat olduk 85-90 bekliyorum.
Fizik 65-70.
Almanca 90-100 kopya.
Biyoloji 70-75.
Kimya 85-90
Din 90-100
Felsefe 80-90 kopya.

Valla yarın Matematik var rakamın üstüne çıkarsam öpüp başıma koyarım diğer sınavlar 80-100 arasında değişiyor bide 12 ea'dan sözel girecek tayfadanım mat ayt sırf sınav için yapmak çok zorluyor beni

Tek bir sınav kaldı o da yarın edebiyat. Matematik ciddi çok stres yaptım. Ve bildiklerimi kağıda geçiremediğimden 40-50 bekliyorum. Onun dışında kimya 99, İngilizce 60, fizik 84, Almanca 90, tarih 100, coğrafya 85. dokuzuncu sınıfım. Ancak cidden şu sınav haftaları ruhsal ve bedensel olarak çok yoruldum. 1 haftalık tatilde bir kafa molası vermek önemli gibi.

40-50 iyiymiş hocam, 9'da tabiri caiz ise
sıçıp
sıvamıştım.
*Matematikte.

40-50 iyiymiş hocam, 9'da tabiri caiz ise
sıçıp
sıvamıştım.
*Matematikte.

Hocam açıkçası çok takıyorum. Yani diğer derslerim yüksek evet ancak 40 alınca sanki dünyanın sonuymuş gibi hissediyorum. Sizlerle konuşunca en azından hafifliyor bu yük. Hepinize başarılar arkadaşlar.

Hocam açıkçası çok takıyorum. Yani diğer derslerim yüksek evet ancak 40 alınca sanki dünyanın sonuymuş gibi hissediyorum. Sizlerle konuşunca en azından hafifliyor bu yük. Hepinize başarılar arkadaşlar.
40 aldığım coğrafya dersini dönem sonu 70 ortalama ile kapatıp taktir almıştım. Eğer hoca insaflı ise bir şekilde halledersiniz hocam.

Okul birinciliğine oynamıyorsan bu notlar asla problem olmaz, üniversite sınavında etki etmiyor değil farkındayım ancak dönem ortalamanızı 75 üstü tutmanız yeterlidir ortalama bir bölüm için, tabii ki yüksek nottan zarar gelmez.
Çalışmayın demiyorum yapabildiğinin en iyisini yapmaya çalış ama bu kadar takmaya gerek yok, sınıfta kalmak geçmekten daha zor.

40 aldığım coğrafya dersini dönem sonu 70 ortalama ile kapatıp taktir almıştım. Eğer hoca insaflı ise bir şekilde halledersiniz hocam.

Hocam daha açıklanmadı fakat cidden gidişatlardan bile bazen puan vermiyor. O yüzden düşük bekliyorum. Arkadaşım 65 almış oda 80 bekliyordu. Siz düşünün bazen saçma yerlerden veriyor bazen kırıyor. Önermeden diyelim yöntemi bildiniz, değilini aldınız devam ettiniz işleme 0 puan veriyor o sorudan.

Okul birinciliğine oynamıyorsan bu notlar asla problem olmaz, üniversite sınavında etki etmiyor değil farkındayım ancak dönem ortalamanızı 75 üstü tutmanız yeterlidir ortalama bir bölüm için, tabii ki yüksek nottan zarar gelmez.
Çalışmayın demiyorum yapabildiğinin en iyisini yapmaya çalış ama bu kadar takmaya gerek yok, sınıfta kalmak geçmekten daha zor.

Evet hocam 2. sınavlarla beraber toparlayacağım. Yani gerçi bir tek İngilizce ve matematik düzeltmem gerekecek. Hesaplamaları yaptım, 80 veya 79 oluyor bu sınavların ortalaması. 2. sınavlarda yükseltsem herhalde takdir alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı