Sınavsız liseye gidilebilir mi?

Onu okula gidip görüşebilirsiniz o okula gitmek için ve 1 donem ortalamaları etki etmiyor önemli olan 2 dönemdir.
Ama açıklamada şu yazıyor Ulaşım Şişli´den 65G otobüslerine binildiğinde Gültepe Cami Durağı(Polis Karakolu)nda inilmelidir. Beşiktaş´tan ise 62 veya 62G

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-07-14-14-14-237-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-02-07-14-14-14-237-edit_com.android.chrome.jpg
    87,9 KB · Görüntüleme: 19
Ama açıklamada şu yazıyor ulaşım şişli´den 65G otobüslerine binildiğinde gültepe cami durağı(polis karakolu)nda inilmelidir. Beşiktaş´tan ise 62 veya 62g.

O anlamda demedim 😄 benim bildiğim yeni sistemde kendi kayıtlı semtindeki okullara gidebiliyorsun OBP ile ona bakmanı tavsiye ederim.

O anlamda demedim 😄 benim bildiğim yeni sistemde kendi kayıtlı semtindeki okullara gidebiliyorsun OBP ile ona bakmanı tavsiye ederim.

Ben şişlideki okullara bakıyorum ama 82'den başlıyor Anadolu liseleri ve benim puanım yetmiyor ne yapmam gerekiyor.

Ben şişlideki okullara bakıyorum ama 82'den başlıyor Anadolu liseleri ve benim puanım yetmiyor ne yapmam gerekiyor.
Kağıthane ye gitmek istiyorum zaten aşasina Şişli'nin yolunuda vermişler gidebilirmiyim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı