Sınavsız öğrenci alacak lise için devamsızlık kriteri önemli mi?

EnesA34

Centipat
Daha fazla  
LGS puanım 213 ve hiçbir liseye yetmiyor neredeyse. Bu yüzden 70,5 OBP ile bir liseye girmek istiyorum. Devamsızlığım ilk dönem özürsüz 39 ikinci dönem 13. 67 OBP isteyen bir liseye girebilir miyim?

Hocam ne yaptınız ya :). Hiç gitmeseydiniz okula. Girersiniz ama devamsızlık önemli diye biliyorum sizi arka sıralara atar.

Hocam bir de 70 OBP ile girilecek lisenin normal niteliksiz liselerden farkı olacağını düşünmüyorum.

Oha hocam ben zamanında 8. sınıfta özürlü 0 özürsüz 0 devamsızlığım vardı ne yaptın.

Hocam ne yaptınız ya :). Hiç gitmeseydiniz okula. Girersiniz ama devamsızlık önemli diye biliyorum sizi arka sıralara atar.

Birkaç ailevi sıkıntım olduğu için 7. sınıfta bile 83 gün devamsızlığım vardı. Tabii ki ben de isterdim her gün okula gitmeyi.

Hocam bir de 70 OBP ile girilecek lisenin normal niteliksiz liselerden farkı olacağını düşünmüyorum.

70 bile değil 67 OBP ile girilebilen bir lise var yakınımda.

Adresinizin en yakınındaki okula yerleştirilirsiniz.

Oraya tercih yaparsam kabul edilebilir mi yani?

LGS puanım 213 ve hiçbir liseye yetmiyor neredeyse. Bu yüzden 70,5 OBP ile bir liseye girmek istiyorum. Devamsızlığım ilk dönem özürsüz 39 ikinci dönem 13. 67 OBP isteyen bir liseye girebilir miyim?
Bu sene 10.sınıfa geçiyorum 8.sınıf arkadaşım 55 güne yakın devamsızlığı vardı lgs sınavından da 230 aldı bi meslek lisesini yazdı direk ilk tercihte yerleşti liseye sizin durumunuz için ise mesela bi çocuk ile ortalamanız aynı devamsızlığınıza bakacaklar ama bu çok düşük bir ihtimal diyor bazıları

Yeni konular

Geri
Yukarı