Sinekliğe yapışmış kavrulmuş yağlar

Makaleler
4
Yer
Denizli
Selamlar, annem dün ev temizlerken sinekliğe özellikle yapıştırılmış kavrulmuş yağ bulmuş. Oraya bastırılmış ve sineklik yerine takılmış. O kadar sıkı takılmış ki temizlik yaparken annem çıkardığında düşmemiş, en son takarken fark etmiş. Daha öncede tuvalet camının sineklik kısmında aynı şekilde kavrulmuş yağ bulmuş. Bunun sebebi nedir? Bir büyü falan mı? Şunu da ekleyeyim, tek katlı müstakil evde yaşıyoruz. Sokakta 30 hane falan var, ıssız bir yer yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyü falan olabileceğini sanmıyorum da kavrulmuş yağdan kastın nedir anlamadım. Eğer mutfaktaysa çok normal. Sonuçta yemek yaparken yağın bir kısmı buharlaşıyor ve oradan geçerken zamanla birikebiliyor. Ondan bahsediyorsan. Fotoğraf atabilir misin?

Büyü falan olabileceğini sanmıyorum da kavrulmuş yağdan kastın nedir anlamadım. Eğer mutfaktaysa çok normal. Sonuçta yemek yaparken yağın bir kısmı buharlaşıyor ve oradan geçerken zamanla birikebiliyor. Ondan bahsediyorsan. Fotoğraf atabilir misin?
Fotoğraf atamam kavrulmuş yağ dediğim bildiğimiz yağ işte. Oturma odasının penceresinin sinekliğinde dış kısımda yani.

Yalan söylediği için foto atamıyor. Gerçekse ve büyü oldunu düşünüyorsan 3 vakte kadar psikolog yolu var sana.
Neden buraya gelip yalan yapayım? Annem temizlik yaparken bulmuş ve atmış.
İşim gücüm yok 600-700 kelimelik yazı kafamdan uydurup yazacağım.
Yağ olduğundan eminsin yani? Sinek kanı falan olamaz yani..
Bildiğimiz yağ hani mangala eti atmadan önce atılan yağ gibi.
Kesin büyüdür. Ne olacak ki başka değil mi? Bak sen şu Allah'ın işine.
Ben inanmıyorum ama kafamda böyle bir düşünce var yani bilenlere sormak istedim neden bu kadar takıldınız ki buna.
Biri saçma konu açsada dalga geçsek diye bekliyorsunuz cidden.
Güldür Güldür Show ekibindensiniz sanırım.
Ciddi konu açıyorum yazdıklarınıza bakın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı