Sinema öğrenci belgesi kabul eder mi?

Öğrenci kimlik kartının amacının öğrenciliğin ispatlanması yönünde olduğunu varsayıyorum, bu yüzden geçerli olabilir.

Senin gibi lise öğrencisi olsam hak verirdim, sen müdürünü götürmeye devam et zaten senin çocuk olduğunu kimse sorgulamaz.
Hocam madem o kadar 'büyük'sünüz, 10 lira için de bu kadar da uğraşmayın. He bi' iki tütün param dersen amenna. Zaten 20 liraya sinema pek de değmez bence Cinemaximum sırf cihazın ampülü eskimesin diye parlaklığı azaltıyorlar çünkü yenisi dolarla alınıyor. Filmden bir şey anlamıyorsunuz ses ve altyazı izlersiniz anca. Bence internete düşünce izleyin 20 liranız cebinizde kalsın iyi forumlar.

Hocam madem o kadar 'büyük'sünüz, 10 lira için de bu kadar da uğraşmayın. He bi' iki tütün param dersen amenna. Zaten 20 liraya sinema pek de değmez bence Cinemaximum sırf cihazın ampülü eskimesin diye parlaklığı azaltıyorlar çünkü yenisi dolarla alınıyor. Filmden bir şey anlamıyorsunuz ses ve alt yazı izlersiniz anca. Bence internete düşünce izleyin 20 liranız cebinizde kalsın iyi forumlar.

Birader küçümsediğin o 10 lirayla ben 3 gün karnımı doyururum üniversite öğrencisiyim. Küçük bir şehir zaten yapılacak 2-3 şey var bırak da azıcık kafamızı toplayalım. Amaç evde korsan izlemekten ziyade arkadaşlarla vakit geçirmek. Ayrıca evde internet falan da yok zaten istesekde izleyemeyiz.

Geri
Yukarı