Sinemaya Gitmek Mantıklı mı?

Sinemaya gidilir. Maddi imkan el veriyorsa kesinlikle sinema tecrübesi, evde film izleme durumunu fazlaca geçer.
Sinemayı gereksiz harcama olarak gören arkadaşların yazılarını okudum. Sadece yazık diyorum :)

Güzel hoşuma gidecek bir film varsa arkadaşımı da yanımı alıp giderim. Çoğunlukla Folkart Cinema Pink İzmir'deki çok güzel çoğunlukla boş oluyor. Hafta içi 25 hafta sonu 30 TL Bowling + Sinema + Mısır kampanyası ile çok iyi oluyor. Yakındaki Migros'tan içecekleri vs şeyleri alıp çantayla girip izleriz. Sinema kültürünü yeni yeni alışıp seviyorum. Ama bir gerçek var ki her zaman sinemaya gidecek zaman yada o an para olmaya bilir, diyelim para ve zaman var ama filme para vermek istemezsin için ısınmaz evde 50" 4K HDR televizyon var Netflix vs uygulamalardan izlerim.
Ek olarak 2.el 5+1 ses sistemi almayı düşünüyorum televizyon için o zaman evdeki sinemamda hazır olacak. :)

Bence fiyat yüksek değil açıkçası. Mantıklı mı sorusuna cevabı siz vermelisiniz. Eğer sinemaya gitmeyince yapacak daha faydalı bir şeyiniz varsa evet mantıksız, şahsen ben sinemaya harcadığım vakitte daha iyi bir şey yapmayacağımı bildiğimden çok da mantıklı buluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı