Sinerji-Ultimate sistem nasıldır?

Almayı düşündüğün sistem 5600 zaten
Ssd de 3000 okuma 2000 yazma piyasaya göre o fiyata normal görünüyor sizce kötü mü ?
Kötü değil. Arkadaş da demiş zaten ekran kartı olarak da AMD düşünür müsünüz diye. Benim tavsiyem de bu yönde olacaktır. 6700XT ile 3060 ekran kartı olarak oyun performanslarına internetten bakmanızı öneriyorum.

Kötü değil. Arkadaş da demiş zaten ekran kartı olarak da AMD düşünür müsünüz diye. Benim tavsiyem de bu yönde olacaktır. 6700XT ile 3060 ekran kartı olarak oyun performanslarına internetten bakmanızı öneriyorum.
Önerini dikkate aldım bu yönde araştırma yaptım haklısın, çok teşekkür ederim dostum :) önerdilerine göre şu sisteme bakmanı rica edebilir miyim sence nasıl aynı para aşağı yukarı ama sitem olarak çok daha iyi sanırım *

Anakart olarak B450 anakart mı yoksa A520 anakart mı tavsiye edersiniz ve neden?
Bir de bu OC kavramı hakkında kısa bilgilendirme yapabilir misiniz bana lütfen?
OC hız aşırtma. A520 de PC yapamazsın B450 de yaparsın. Bence OC ye çok gerek yok. Fiyat farkına göre A520 de olur.

Önerini dikkate aldım bu yönde araştırma yaptım haklısın, çok teşekkür ederim dostum :) önerdilerine göre şu sisteme bakmanı rica edebilir miyim sence nasıl aynı para aşağı yukarı ama sitem olarak çok daha iyi sanırım *
İyi hocam.

Diğerinden daha iyi hocam, güzel tercih olmuş. Eğer çok fazla güncel oyunları beraber oynamayacaksanız SSD de sizi götürür hocam.

OC overclock yapılmış demek bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı