Sinerji ASUS Strix GTX1060 Geldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Oğuzhan Artun ÖTV'nin %100'ün üzerinde olduğunu duymuştum ülkemizde. Bu aslında yasaktır ama yapıyor işte "yöneticiler". Vestel ile imzalanan bir anlaşma sonucu ülkemize gelen her ürüne artıdan vergi bindiriyorlarmış.

@Silinen üye Yurt dışından dövizle mal alıyorsun, üstüne üstelik dış ekonomiye katkıda bulunup Türkiye ekonomisini düşürüyorsun, devlet bunun kefaletini alınca suçlu oluyor öyle mi? Geleceğiniz yerine ülkenizi düşünün ekonomi düzelsin. Ülken yoksa sen de yoksun. Bu ülkede çoğu kişi sadece kağıt üstünde mühendis olup teknikerin yapabileceği entegrasyondan başka bir şey yapmıyor. Ondan sonra mühendisim diye geçiniyor. Ne zaman kendi özel tüketim dahilindeki ürünleri yaparız o zaman bu ÖTV düzelir. Ülkenin ekonomisi ve üretim gücüne göre hiç bir yanlışlık yok vergilerde aksine şu anki durumu iyi bile. Avrupa ülkeleri kendi ürettiği halde bizden yüksek olarak aldığı bir çok vergi var. Böyle olmaz. Ayrıca ben "KDV" ibaresini kullandım. Ön yargı yapma burada. Siyasi görüş belirtmiyorum. Ortalığı bulandırma.

Herkes sakin olsun. Kartı 1500 liraya almanıza gerek yok. Nova bilgisayarda Gigabyte modeli 1260 lira. Yani anlıyacağınız bu sinerjinin bir pazarlama hamlesi. Yaklaşık 5 gün içinde her modelden çoğu siteye bu karttan gelicektir. Ortalama 1200-1300 tl arasinda bekliyorum ben.

@Silinen üye Yurt dışından dövizle mal alıyorsun, üstüne üstelik dış ekonomiye katkıda bulunup Türkiye ekonomisini düşürüyorsun, devlet bunun kefaletini alınca suçlu oluyor öyle mi? Geleceğiniz yerine ülkenizi düşünün ekonomi düzelsin. Ülken yoksa sen de yoksun. Bu ülkede çoğu kişi sadece kağıt üstünde mühendis olup teknikerin yapabileceği entegrasyondan başka bir şey yapmıyor. Ondan sonra mühendisim diye geçiniyor. Ne zaman kendi özel tüketim dahilindeki ürünleri yaparız o zaman bu ÖTV düzelir. Ülkenin ekonomisi ve üretim gücüne göre hiç bir yanlışlık yok vergilerde aksine şu anki durumu iyi bile. Avrupa ülkeleri kendi ürettiği halde bizden yüksek olarak aldığı bir çok vergi var. Böyle olmaz. Ayrıca ben "KDV" ibaresini kullandım. Ön yargı yapma burada. Siyasi görüş belirtmiyorum. Ortalığı bulandırma.
Adam ekonomist çıktı beyler dağılın.

Ayrıca ekran kartının fiyatı düşecektir. Firma fan boyluğu yapıp provokasyon yapmaya gerek yok. Böyle fahiş fiyatlara satan firmalardan almazsın olur biter.

Dostum uzun süredir bu günü bekliyordun sanırım. Seni sevmediğim için bunu yazmadım, bilgilendirme amaçlı yazdım. Bir verginin %100'den fazla olması dünyada yasaktır diye biliyorum. Görüşlerine katılmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı