Sinerji Bilgisayar Gigabyte B450M S2H BIOS güncellemesi yapar mı?

Montaj hizmeti almadım. Biz monte edeceğiz. Yine de sipariş notuna bakıp BIOS güncellemesi ile verirler mi?

Montaj hizmeti almadıysanız BIOS güncelleyeceklerini hiç sanmıyorum. Adamlar BIOS güncellemek, Driver yüklemek, sistemi birleştirmek için para alıyorlar. Montaj hizmeti almadıysanız sisteminiz çok daha erken gelir lakin parça parça olur her şeyi monte edip kendiniz güncellersiniz, Driver kurarsınız vs.

Montaj hizmeti almadıysanız BIOS güncelleyeceklerini hiç sanmıyorum. Adamlar BIOS güncellemek, Driver yüklemek, sistemi birleştirmek için para alıyorlar. Montaj hizmeti almadıysanız sisteminiz çok daha erken gelir lakin parça parça olur her şeyi monte edip kendiniz güncellersiniz, Driver kurarsınız vs.
Ama işlemcinin çalışabilmesi için BIOS güncellemesi şart. Yoksa bilgisayar hiç açılmaz ve BIOS güncellemek için de Ryzen 5 2600 gibi eski bir işlemci gerekir. O yüzden not olarak belirttim ki zaten mail'ime cevap da verdiler. BIOS güncellemesi istediğiniz için BIOS güncelleyerek vereceğiz dediler. Fakat bir de "BIOS güncellemesine aslında gerek yok" dediler. Herhalde yeni revizyon Ryzen 3000 destekli Gigabyte B450M S2H gönderiyorlar.

Geri
Yukarı