Çözüldü Gigabyte B450M S2H BIOS güncellemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muhammethlvc

Hectopat
Daha fazla  
sadasfew.PNG

Anakartım elime yeni ulaştı. BIOS güncellemesini yapacağım lakin aklıma bir şey takıldı yardımcı olabilir misiniz? Son güncelleme olan F50A güncellemesini yapmadan önce F40 güncellemesini mi yapmam gerekiyor yoksa direkt F50A güncellemesini yapabilir miyim? Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde RAM ile başım dertte 3000 MHz aldığım RAM ler yeniden başlatmadan sonra 2000 lere düşüyor ve bilgisayar 4-5 defa kendini resetlemeden açılmıyor BIOS güncellemesi yapsam düzelir mi ?

4000 puan mi aliyorsun?
Ben de manuele gectim 1.325v 4.05 bazen 4.125 3650-3750 aliyorum.
Hayır işlemcim imzamda yazdığı gibi Ryzen 3 1200 ve overclock ile kullanıyorum bir süre. Keşke 4000 puan alabilsem :D Ayarlardan boostu kapatmıştım ben öyle bir sorun yaşamamak için.

Hayır işlemcim imzamda yazdığı gibi Ryzen 3 1200 ve overclock ile kullanıyorum bir süre. Keşke 4000 puan alabilsem :D Ayarlardan boostu kapatmıştım ben öyle bir sorun yaşamamak için.
Birinci ve ikinci nesil islemcilerdce sorun yok zaten. Hatta guncellemene bile gerek yoktu. Herkesin beklentisi 4.2ghz gorememe probleminin duzelmesiydi ama duzelmedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı