Sinerji Bilgisayar Güvenilir mi ?

BerkBL

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gün içinde bir sistem alıcağım. Sinerji bilgisayarın ucuz olmasından dolayı sinerji bilgisayardan kargo ile almak istiyorum ürünler sıkıntısız elime ulaşır mı ? Daha önce alışveriş yapmış kişiler yardımcı olabilirse çok mutlu olurum :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada konu sahibine niye bu tür konu açtınız diyemeyiz bende açılan konulara benzer konular açabiliyorum tepkimiz yanlış bence evet bir sürü konu var sinerji ile ilgili ama şunu söylemeyi unutuyorsunuz veya şunu sormayı unutuyor konu sahibi peki alışveriş yaptım geldi daha sonrası için güvenilir mi?
Sitedeki bütün sinerji ile ilgili kaynakları okuyun müşteri hizmetlerinin saçmalıklarını, ürün değişimindeki çıkardıkları sıkıntılarıda görürsünüz. Google a sinerji şikayet var yazın veya herhangi bir firmayı yazıp şikayet var yazın size kalitesini iyi kötü belli eden şikayetler bulursunuz.
Şahsen bir ara bu siteyi tecnopat.net ve google da araştırırken alışveriş yapmamaya karar verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel bir değerlendirme yapıp herkes kendi kararını verebilir sonuçta. Şahsen ben alırken herkes ne kadar şikayet etmiş ne kadar sürmüş çözüme ulaşılmış mı gibi konuları internette araştırarak değerlendiyorum.
Bu bir fikirdir herkese saygı duyarım isteyen istediği yerden alışveriş yapsın ama biraz ucuz satıyorum diye geri dönüşü kötü olacaksa bana göre değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı