Sinerji Bilgisayar kargo ve montaj sorunu

erennertuna

Hectopat
Sinerji Bilgisayar'dan 13.04.2020 tarihinde hazır sistem bilgisayar satın aldım. Kargo süresi 5 gün yazmaktaydı fakat 1 hafta olmasına rağmen hala montaja başlanmamış, kargo süresi sizi aldatmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji Bilgisayar'dan 13.04.2020 tarihinde hazır sistem bilgisayar satın aldım. Kargo süresi 5 gün yazmaktaydı fakat 1 hafta olmasına rağmen hala montaja başlanmamış, kargo süresi sizi aldatmasın.

Bu hafta kargolanmış olacağına inanıyorum.
Screenshot_20200419-225132-1.jpg

Böyle olağanüstü durumlarda firmalara biraz tolerans göstermek gerektiğini düşünüyorum. Bizler evlerde dururken onlar lojistik, sağlık gibi hizmet sektörünü hala devam ettirmeye çalışıyorlar. Ve evden alışveriş arttığı için lojistik gibi sektörler ekstra yoğun.

Eğer kargo hareketi yoksa buyrun cenaze namazina.

Arkadaşlar virüs var evet. Ama Hepsiburada fişek gibi ulaştırirken herkesin virüs var hocam geç gelebilir bahanesinin ardina sığınması yanlış. İlgili departmanlarina eleman alsınlar bak nasıl yetişiyor.

Sadece Onaylandı Yazmakta Montaj Sürecinde Olsa Montaj Sürecinde Yazardı Kargo Namına Hiçbir şey yazmıyor Ayrıca Virüs Olabilir Ancak Başka Siteler Hızlıca Gönderime Devam Etmekte. (KARGOYA DAHA VERİLMEDİ HATTA MONTAJ BİLE BAŞLAMAMIŞ )

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    5,8 KB · Görüntüleme: 120
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı