Sinerji Bilgisayar ürün iadesi için kargo kodu vermiyor

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
Sinerji bilgisayar satış sonrası destek sunmuyor. 01.01.2022 tarihinde Sinerji Bilgisayar'dan verdiğim siparişimi aynı gün iade etmek istedim. Ancak sitelerinde iade işlemleri için gerekli buton yoktu. Hafta sonu olduğu için kendilerine mail yoluyla ulaştım. Kendileri bana ürünü teslim almadan şubeden iade edebileceğimi söylediler. Bana herhangi bir iade kodu vermediler. Bugün iade kodu almak için kendilerine ulaştım. Telefon numarasından satış sonrası destek kanalına (3 numaralı kanal) 2-3 kez bağlandım. Hiç birinde açmadılar. Ben de aynı telefon numarasından 1 numaralı satış departmanına bağlandım ve anında açıverdiler. Başka bir problem de bu iletişim sonrası ortaya çıktı. Kendileri şubeden iade tutanağı tutturmamı ve bana tutanak tutturduğuma dair kendilerine mail atmamı istedi. Gerekçe olarak da biz kurumsal firmayız açıklamasında bulundu. Ben hayatımda daha önce böyle bir iade politikası görmedim. İade kodu verilmeden ürün iadesi mi yapılır?

Kargo firmasına bahsettiğiniz firmanın ticari ünvanını (sitede iletişim ya da hakkında kısmında yazar) verirseniz, anlaşma kodu olmadan isim ile de anlaşma kodunu kargo firması görebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı