Sinerji Bilgisayar vs Eksen Bilgisayar

Krayir

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1 ay sonra başlıkta gördüğünüz firmaların birinden bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Sizce hangi mağazayı tercih etmeliyim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Sinerji Bilgisayar'ı tavsiye ederim. 8 tane bileşen aldım 3 ay önce, hiçbir sorun çıkmadı. Sadece kasayı beyaz sipariş vermiştim, siyah geldi o kadar :)

Ben eksende sorun yaşadım. Ve bu sorun hala çözülmedi. 2 hafta önce Corsair Obsidan 450D aldım. Ürün elime ulaşmadı diye mail attım ve geçen hafta mesaj geldi. Ürününüz kargoda kaybolmuş olabilir, yeni ürünü tarafınıza en kısa zamanda yollayacağız diye. Ve hala bekliyorum. Bu arada Aras kargodan da cacık olmaz.

Sinerji Bilgisayar'ı tavsiye ederim. 8 tane bileşen aldım 3 ay önce, hiçbir sorun çıkmadı. Sadece kasayı beyaz sipariş vermiştim, siyah geldi o kadar :)
Sinerji güvenilir diyorlar ama her firmada olduğu gibi arada bozuk ürün vakaları ortaya çıkabiliyor ve bildiğiniz üzere sinerjinin belirli bir satış mağazası olmadığı için kargo sistemi kullanıyorlar. Kısacası oldu da bozuk ürün elime geçerse kargoyla uğraşmak istemiyorum, Sinerji hakkında tek tereddüt ettiğim şey bu. :)

Ben eksende sorun yaşadım. Ve bu sorun hala çözülmedi. 2 hafta önce Corsair Obsidan 450D aldım. Ürün elime ulaşmadı diye mail attım ve geçen hafta mesaj geldi. Ürününüz kargoda kaybolmuş olabilir, yeni ürünü tarafınıza en kısa zamanda yollayacağız dediler. Ve hala bekliyorum. Bu arada Aras kargodan da cacık olmaz.

Sikayetvar.com'a şikayetinizi yazarsanız hemen yardımcı olurlar bence. Şu dönemde Vatan PC dahil tüm firmaların korktuğu bir site halina geldi çünkü. :)

Sinerji'den alışverişim oldu. Güvenilir bir sitedir. Ayrıca fiyatları daha uygun.
Sizin içinde uygunsa ne aldığınızı sorabilir miyim? Ayrıca Eksen'inde fiyatları da çok iyi. Çok arada kaldım açıkçası,
Ya biraz riske girip 100 TL civarında kar ederek Sinerji'den ya da 100 TL daha fazla vererek Eksen'den bilgisayar toplayacağım.

Eksen bilgisayar'dan alırsam:

eksen dolar kampanyası i5 4590 msi gtx 970.png

Sinerji Bilgisayar'dan alırsam:

sistem sinerji 4590 i5.png

Resimlere bakarsanız nasıl bir ikilemde kaldığımı anlarsınız :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı