Eksen ve Sinerji Bilgisayar Montajı İyi Mi?

Fiyatları oldukça iyi. Aynı sistemi Vatan veya İnventustan toplayınca 400-500 TL kadar fark yaratıyor ki bu da önemsenmiyecek kadar değil. Ayrıca neredeyse her ürün stoklarında var. Bence alışveriş yapılmasında bir sakınca yok ama isteyen yapar isteyen yapmaz. Ben Eksen bilgisayar hakkında da oldukça fazla şikayet okudum. Birazda şans işi yani.

arızalı ürünlerde 20 iş günü süresi var bende vatandan modem aldım be 20 işgünü bekledim yani sinerjilik bi durum oldugunu sanmıyorum..

Aradaki fiyat farkı aşırı şekilde cezbedici. Diğer sitelerde i5 4460 işlemci 560-570 lira civarına satılıyorken sinerjide an itibariyle 527 lira. Bence bütçeni en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsan alışveriş yapılası bir site. Geçen canlı sohbete girip ürünler arızalanınca ne yapıyorsunuz dedim. Ürün bize gelince bizde yetkili firmaya gönderiyoruz dedi. Yani sinerjinin uzun sürmesinde yapacağı birşey yok gibi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı