Sinerji Bilgisayar Yasağı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Merhabalar,

Hatırlarsanız daha önce gerçekleşen bir sorundan dolayı Sosyal'de Sinerji Bilgisayar'dan sistem tavsiyesi yapılmasını yasaklamıştık.

Sinerji konu ile ilgili bizimle iletişime geçti ve bazı konulara açıklık getirdi. Bunlardan bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Firma, uzun zamandır sektörde olduğunu belirtmekte:

Şirketimiz 2004 yılından beri var. Gerek sadecenotebook.com gerekse sinerji.gen.tr adlı sitelerimizde müşteri memnuniyetine özen göstererek devam ediyoruz. MSI, nVidia, HP, Lenovo, Seagate, Intel, AMD gibi markalarda da partnerliğimiz mevcut.

Ek olarak iade konusundaki politikalarına da katılıyoruz:

Biz montaj yapılmış ürünü veya kullanıcı hatası nedeniyle zarar görmüş ürünü iade alamıyoruz. Bunun nedeni ise o ürünü başkasına satmanın etik olmadığıdır. Ancak diğer sebeplerde kesinlikle ve kesinlikle iade/değişim sürecini hızlı tutup müşterimizi mağdur etmiyoruz. Ama kaldı ki montaj esnasında anakartın pin yatağını eğen veya başka şekilde hasar verip bunu bize bildiren müşterimiz şikayet sitelerinde “ürünü bozuk yolladılar” sonra geri almadılar gibi şikayetler yazıyor. Bu dertlerin hep olacağını biliyoruz.

Sonuç olarak Sinerji yasağı kaldırılmıştır. Sinerji.gen.tr üzerinden tavsiye yapabilirsiniz.

Ayrıca eklemek istediğim bir nokta: Technopat'ın hiçbir mağaza ile iş ortaklığı yoktur. Moderatörlerimiz tarafından dahi önerilse, yapılacak alışverişten siz sorumlusunuz. Technopat ürün satışı yapmaz.

İyi çalışmalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalkması iyi oldu. Ucuz parçalar var alternatiflerin çoğalması iyi.

980 ti satın almayı düşünüyorum, alırsam burayı editlerim. Vatanla arasında 20 lira gibi bir fiyat farkı var. Ama şu an Vatanda stoklarda yok.

Sadecenotebook.com 'dan 3 tane laptop aldık. Ben dahil evdeki herkes ürünlerden aşırı şekilde memnun. Yasağın kalkması bence de iyi oldu :)

Güzel bir firma olabilir Sinerji ama ne olur şu telefona bakan elemanı değiştirsinler. "Buyur" diye telefona mı bakar bir müşteri hizmeleri? Sinerjiyi aradığım da (GTX 980 araştırması yapıyordum daha) adam telefonu açtı ve "buyur" dedi. Bende "alo. İnventus mu?" dedim. Ağzımdan kaçtı o an. Adamın cevabı "yanlış numara aradın kardeşim" oldu. Ya sen müşteri hizmetlerisin. Bu ağız nerden geliyor? O an soğudum ben Sinerji'ye. Bende şöyle bir izlenim bıraktı: Orada oturan 2-3 adet eleman var. Bunlar ağızlarında sigara, poker oynarken bir yandan da telefona cevap veriyor.

Son düzenleme:
Forumda sorunların olması normal çünkü forumda sorunları olan yazıyor, üründen çok memnunum gibi şeyler için konu açılmıyor incelemeler dışında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı