Sinerji Bilgisayar'da fiyatlar neden ucuz?

Furkan dlgn

Decapat
Sinerji Bilsayar güvenilir mi bilmiyorum. Ama forumlarda yapılanlara göre güvenilir. Takıldığım nokta fiyatları neden ucuz? Nanakatalog.com gibi mi işliyor? Yani ürün geç geliyor mu 2-3 hafta gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji Bilsayar güvenilir mi bilmiyorum. Ama forumlarda yapılanlara göre güvenilir. Takıldığım nokta fiyatları neden ucuz?Nanakatalog.com gibi mi işliyor? Yani ürün geç geliyor mu 2-3 hafta gibi?
Ben Kasa+PSU+RAM aldım. Aldıklarım piyasaya göre uygun fiyatlara sahipti. Ancak hepsi kritik stoktu. Ben aldıktan sonra ürünlerin fiyatı arttı, sanırım ellerindeki ürünleri eski fiyat ile sattılar. En geç 3 iş günü içinde geldi kasa+psu , RAM'ler bir sonraki gün elimdeydi.

Vatan ile karşılaştırdığınız tabii ki ucuz. Adamlar olması gereken fiyatlardan satıyorlar ve sürümden kazanıyorlar. Sattıkları ürünler TR garantilidir. Söylediğin firma gibi bir işleyişi yok.

Bir kargom 3 günde, diğeri 1 günde gelmişti, nanokatalog gibi değil fakat pek ucuz görünmedi bana. Fiyatlar normal.

Dün 5500 TL'ye Sinerji'den sistem dizdim. Gayet güvenilir bir yer. Öyle abartılacak derecede ucuza da satmıyorlar.

Nanokatalog ile karşılaştırılması doğru olmaz. Garanti açısından. Amazon'dan almak bence daha garantili. Hiç değil ise ne zaman geleceğini biliyorsun. İade ya da iptal ettiğinde paranın en kısa zamanda iade edileceği garantisi var. Uğraşmıyorsun.

Çok da ucuz değil zaten piyasaya göre. Kuzenim daha yeni 7000 liraya sistem aldı. Ben de soğutucu almıştım. Gayet güvenilir.

Hayır dediğiniz gibi işlemiyor ürünler TR garantili. Ben RAM, monitör ve kulaklığımı oradan aldım hiçbirinde sıkıntı yok saolsun oradaki abi bir de antivirüs hediye etti üstüne bir de indirim patlattı çok sevindim (Gidip kendi yerlerinden aldım.).

Bende geçen sene imzamdaki sistemi aldım Üsküdar daki mağazalarından. Kendileri gayet düzgün bir ürün sattılar. Oldukça güveniilir olduğunuda söyleyebilirim. Fiyatlarıda piyasaya göre normal. Geçen sene diğer firmalara göre daha ucuz sattıklarını söyleyebilirim. Ama dolar fırladıktan sonra onlarında fiyatları normal seviyelere geldi. Ancak ürünleri kaliteli ve TAMAMEN SIFIR. Başarılı bir firma olduklarını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı