Sinerji DCK970 Artıları ve Eksileri

CrazyCowboy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben okulların kapanmasıyla birlikte bir bilgisayar alacağım. Sinerji DCK970 i5-6500 8GB 1TB GTX970 ben bu pc'yi almayı düşünüyorum. Bana bu pc'nin artılarını eksilerini söyler misiniz? Mesela 4 tane fan var fanların markası deep cool fazla ses çıkarır mı? Deep cool nasıl bir markadır? Özellikle de Recep abi senden yorum istiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum doğruyu söylemek gerekirse bende bu sistemi almayı düşünüyordum kasa çok kalitesiz gibi geldi o yüzden vazgeçtim.

Ben 4 Fanli kasa kullaniyorum ve ses sıkıntısı yaşamadım. Oyun oynarken zaten kulaklıkla hicbirsey duymuyorum bile :D

Merhaba arkadaşlar ben okulların kapanmasıyla birlikte bir bilgisayar alacağım. Sinerji DCK970 i5-6500 8GB 1TB GTX970 ben bu pc'yi almayı düşünüyorum. Bana bu pc'nin artılarını eksilerini söyler misiniz? Mesela 4 tane fan var fanların markası deep cool fazla ses çıkarır mı? Deep cool nasıl bir markadır? Özellikle de Recep abi senden yorum istiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Merhaba dostum Sinerji bilgisayar kedi olalı bir fare tutmuş gibi görünüyor kullanılan bileşenler Anakart dışında gayet iyi diyebilirim fiyat/performans açısından uygun görünüyor.

Not: Kasa konusunda kendinizi çok sıkmanıza gerek yok en dandik bilgisayar kasaları bile 4-5 Yıl kullanılabiliyor eğer tasarımı beğendiyseniz sorun yoktur.

Merhaba dostum Sinerji bilgisayar kedi olalı bir fare tutmuş gibi görünüyor kullanılan bileşenler Anakart dışında gayet iyi diyebilirim fiyat/performans açısından uygun görünüyor.

Not: Kasa konusunda kendinizi çok sıkmanıza gerek yok en dandik bilgisayar kasaları bile 4-5 Yıl kullanılabiliyor eğer tasarımı beğendiyseniz sorun yoktur.
Hocam ben bu sistemin neredeyse aynısını İnvetusdan topladım bu kasa 3100 lira benimki 3550 liraya patladı büyük kazık yedim herhalde.

@HİGHTOOL İnventus 'ta fiyatlar 1 tık fazla oluyor ancak gerek müşteri hizmetleri, gerek kargolama vs. hizmetleri ile çok rağbet gören bir firma ve siz sistemi ne zaman aldınız çünkü dolar kuru sürekli yükselip alçalıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı