Sinerji DCK970 Artıları ve Eksileri

@HİGHTOOL İnventus 'ta fiyatlar 1 tık fazla oluyor ancak gerek müşteri hizmetleri gerek kargolama vs. hizmetleri ile çok rağbet gören bir firma ve siz sistemi ne zaman aldınız çünkü dolar kuru sürekli yükselip alçalıyor.
Sinerji Bilgisayar ile iletişime geçtim gerçekten çok samimiydiler. Açıkçası hoşuma gitti samimi ve ilgili olmaları.

Hocam ben bu sistemin neredeyse aynısını İnvetusdan topladım bu kasa 3100 lira benimki 3550 liraya patladı büyük kazık yedim herhalde.
Topladığın tarihi söyleyebilirmisin?

@CrazyCowboy Sen daha ödeme yapmadığın için samimi davranıyor olabilirler :) Sinerji bilgisayar 'ın müşteri hizmetleri eskiden öyle değildi sıkıntı çeken forumda çok insan gördüm. Ancak düzelmiş olabilirler de yargısız infaz etmeyelim şimdi adamları :)

@HİGHTOOL Muhtemelen SSD eklediğin içindir.

@CrazyCowboy Sen daha ödeme yapmadığın için samimi davranıyor olabilirler :) Sinerji bilgisayar 'ın müşteri hizmetleri eskiden öyle değildi sıkıntı çeken forumda çok insan gördüm. Ancak düzelmiş olabilirler de yargısız infaz etmeyelim şimdi adamları :)

@HİGHTOOL Muhtemelen SSD eklediğin içindir.
Aynen dostum benim sistemi Sinerjinin sitesinden topladım 100 tl gibi bir fark çıktı onuda artık müşteri hizmetlerine sayalım ne yapalım :mutlu:

Arada kald

Arkadaşım söyle bir şey var. Bu bilgisayar normalde topladığında daha pahalı bir fiyata geliyor.
Dostum imzamda var sistemim baktın mı ?

Arada kald

Arkadaşım söyle bir şey var. Bu bilgisayar normalde topladığında daha pahalı bir fiyata geliyor.
Ha Sinerjidekini kastettiysen normalden daha ucuza geliyor farkındayım ama Recep Baltaşın'da sürekli kullandığı bir söz var 'Ucuz etin yahnisi yavan olur' ona göre al karar senin.

Acaba anakart doom oyun keyi hediyeli mi geldi merak ettimde sitede aynı anakart doom oyun keyi hediyeli veriliyor da değilse kendim toplayacağım asus anakarttansa b150 msi gaming anakart almayı düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı