Sinerji Dragon sistem alınır mı?

Alma bunu 7500FLI sistemi al onu almayacaksanda git 4 çekirdekli i3 sistem al artık senin kararın.

Söylediğin markalarla eşit gibi düşün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sıvı soğutucusuz neredeyse 90 dereceye cıkıyor.

Bilmediğim marka için öyle dedim.

Bilmediğiniz ürünlerde ezbere konuşmayın, burada dandik marka önercek adam sayısı azdır onlarda hemen diğer kullanıcılar tarafından uyarılır zaten. @xDraco gibi özellikle bilgisayar rozeti almış biri kesinlikle dandik marka önermez, önerdiği anda rozetini alıyorlar zaten. Galax oldukça kalitelidir, bu markanın üst modellerini arayıp bulamayan koleksiyonerler var dünyada öyle bir marka kendisi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sıvı soğutucu şart değil, kule tipi güzel bir soğutucu yeterli olur, tahminen 1000TL'lik bir soğutucu fazla bile gelecektir.

Bilmediğiniz ürünlerde ezbere konuşmayın, burada dandik marka önercek adam sayısı azdır onlarda hemen diğer kullanıcılar tarafından uyarılır zaten. @xDraco gibi özellikle bilgisayar rozeti almış biri kesinlikle dandik marka önermez, önerdiği anda rozetini alıyorlar zaten. Galax oldukça kalitelidir, bu markanın üst modellerini arayıp bulamayan koleksiyonerler var dünyada öyle bir marka kendisi.
Ben bir süreden sonra troll yaptığını düşünüp, cevap vermeyi bıraktım açıkcası. Hala bu iyimi o iyimi diye soruyor :D

Sıvı soğutucu şart değil, kule tipi güzel bir soğutucu yeterli olur, tahminen 1000TL'lik bir soğutucu fazla bile gelecektir.
Undervolt yapsa bile idare eder.

Yanına sıvı soğutucu al o zaman yani her oyunu en yüksek ayarlarda oynamakta ne bileyim ya senin kararın dostum beğenmiyorsan 4 çekirdekli i3'te alabilirsin senin kararın zorla bir şey aldıramam sana.

Hocam bu sistem güzel ama 1x16 GB olması az performans vermez mi? Eğer yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim. (sıkıntı değilse alacağım)

İşlemciyi 7600 yapsam ve sıvı soğutucu eklesem alınır mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı