Sinerji Eien alınır mı?

muskodtafa

Yoctopat
Daha fazla  
Aşağıdaki linkteki bilgisayar sizce alınır mı? Fiyata gözüme uygun gözüktü fakat işlemcisi biraz tedirgin etti beni. Daha çok bilgisayarda Unreal Engine 4 ve Unity gibi uygulamalar kullanacağım. Sizce iş görür mü yoksa para israfı mı? Ayrıca 11000-12000 arası iş görür bilgisayar önerileriniz varsa yazabilirsiniz.

Aşağıdaki linkteki bilgisayar sizce alınır mı? Fiyata gözüme uygun gözüktü fakat işlemcisi biraz tedirgin etti beni. Daha çok bilgisayarda Unreal Engine 4 ve Unity gibi uygulamalar kullanacağım. Sizce iş görür mü yoksa para israfı mı? Ayrıca 11000-12000 arası iş görür bilgisayar önerileriniz varsa yazabilirsiniz.

Bunu almanı öneririm.

AMD seviyorsanız RX bir ekran kartı daha iyi olur performans olarak ama benim gibi NVIDIA seviyorsanız orası ayrı.

Bunu almanı öneririm.
Aslında AMD'ciyim fakat AMD hazır sistem bulamıyorum. Sizin bildiğiniz varsa paylaşabilir misiniz?
Bu arkadaşın paylaştığı güzel baya.

Geri
Yukarı