Sinerji.gen.tr güvenilir midir?

Aliozkan16

Decapat
Daha fazla  
Sinerji sitesine baktım ve tam bütçeye uygun bir hazır sistem buldum. Güvenilir bir yer midir? Bazı sorunlar çıkıyormuş okuduğuma göre. Alışveriş yapılır mı?

Sinerji sitesine baktım ve tam bütçeye uygun bir hazır sistem buldum. Güvenilir bir yer midir? Bazı sorunlar çıkıyormuş okuduğuma göre. Alışveriş yapılır mı?

Güvenilir olmasına güvenilir ama aldığınız sistemde montaj hizmeti varsa 1 gün sonrasında sıkıntılı bir bileşen olduğunu görürseniz dahi değişim yapmazlar garantiye yönlendirirler sizi. Hangi sistem bir de link atar mısınız?

"Ürün elime ulaşır mı?" diye soruyoranız evet.

Ben falakaya yatırsanız bir daha oradan almam. Hayatımda hiçbir dükkanda bu kadar kabaca muameleye rastlamadım.

Güvenilir olmasına güvenilir ama aldığınız sistemde montaj hizmeti varsa 1 gün sonrasında sıkıntılı bir bileşen olduğunu görürseniz dahi değişim yapmazlar garantiye yönlendirirler sizi. Hangi sistem bir de link atar mısınız?
Üründe montaj hizmeti var montajsız seçersemde benim için riskli olur. Bir parçası bozuksa vs. Sinerji spica modelini almayı düşünüyordum. ShiftDelete.net tarafına hazırlanmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı