Sinerji.gen.tr Güvenli midir ?

Ben açıkçası sitesini pek beğenmedim.Ürünler net ve anlaşılır değil.Örneğin güç kaynaklı kasa bakıyoyum sayfayı bana karışık olarak veriyor.Seçim daraltmada sadece fiyat aralığı ve markası var.Belleğe geldiğimizde konu daha da vasat.Kaç GB olduğu yada dizüstü-masaüstü belleği daraltması yok.Yani, adamlar uğraşın bulun diyor.:)Harddiskde de durum aynı kaç GB olduğunu bile kısıtlayamıyorsun.Kısacası güzel bi site yapamamışlar.O yüzden vatanı tercih ediceğim , ayrıca konuda tek tek cevap yazan herkese teşekkürler.;)

Ben güç kaynağını oradan almıştım vatan da 900 küsürdü sinerji den 700 küsüre almıştım 1 ay önce gayette iyi geldi.

Arkadaşlar soru çok basit site güvenilir mi? Mesele şu, sizin elinize ürün hızlı bir şekilde gelmiş olabilir, şu an çalışıyor da olabilir peki sorun olduğu zaman ne oluyor değişim, iade, servis, müşteri hizmetleri nasıl merak edilen konu bu. Adamlar tabi ki tamamen bozuk mal satmayacaktır. Bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlar cevap verirse anlamlı olur.

Bana ordan topladığım sistemde sipariş ettiğim 212 Evo yerine Hyper T4 soğutucu yollamışlardı. Ben yanlışı farkedip durumu izah ettim. Ordan toplanan sistemlerde kargo elinize geçtiğinde uyanık olup ilk başta parçaları kontrol etmekte fayda var. Zorluk çıkarmadan ücretsiz değişim yaptılar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı