Maiblack

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta da yazdığım üzere Sinerji. Gen. TR'den hazır masaüstü sistem almayı düşünüyorum daha önce internet üzerinden hiç elektronik alışverişi yapmadım, almış olan veya alışveriş yapmış olanlarınız var mı güvenilir mi, hızlı mı, ortalama kaç günde kargo geliyor ya da site önerebilecek olan var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Sinerji eski bir firmadır hocam zamanında bende GTX 1070 almıştım sorun olmamıştı kendilerinden bugün piyasada isimleri çok duyulan birçok firmadan daha eskidir.

Arkadaşlar başlıkta da yazdığım üzere sinerji. Gen. TR'den hazır masaüstü sistem almayı düşünüyorum daha önce internet üzerinden hiç elektronik alışverişi yapmadım, almış olan veya alışveriş yapmış olanlarınız var mı güvenilir mi, hızlı mı, ortalama kaç günde kargo geliyor ya da site önerebilecek olan var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Sinerjiden 3K alışveriş yaptim. İstanbul'dan Çanakkale'ye 4 günde geldi kargo. Kargoyu actim sorunsuz sıkıntı yok icin rahat olsun :).

MNG kargo ile geliyor. 2 tane bilgisayar siparişi verdim ve hiçbir sıkıntı çıkmadı. Güvenilir :)

Tamamdır dostum teşekkürler :)

Sinerji eski bir firmadır hocam zamanında bende GTX 1070 almıştım sorun olmamıştı kendilerinden bugün piyasada isimleri çok duyulan birçok firmadan daha eskidir.

Anladım hocam teşekkürler.

Sinerjiden 3K alışveriş yaptim. İstanbul'dan Çanakkale'ye 4 günde geldi kargo. Kargoyu actim sorunsuz sıkıntı yok icin rahat olsun :).

4 Gün kargo çok iyi bir süre bazı sitelerde aylar bulabiliyormuş,4 gün dediğin anda sanırım siteyi bulduğumu anladım. :)

Güvenilir bir yer bende oradan sistem toplamayı düşünüyorum.

Teşekkürler yanıtın için ilk kez sosyali kullandım ve bu kadar hızlı yanıt alacağımı hiç beklemiyordum herkese tekrardan teşekkürler arkadaşlar :)

Tamamdır dostum teşekkürler :)

Anladım hocam teşekkürler.

4 Gün kargo çok iyi bir süre bazı sitelerde aylar bulabiliyormuş, 4 gün dediğin anda sanırım siteyi bulduğumu anladım. :)

Teşekkürler yanıtın için ilk kez sosyali kullandım ve bu kadar hızlı yanıt alacağımı hiç beklemiyordum herkese tekrardan teşekkürler arkadaşlar :)

Ne demek arkadaşım. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı