Sinerji güvenilir mi?

Merhaba,

AOC 24G2U almak istiyordum, İtopya'dan alacaktım fakat stokta bittiği için farklı sitelere bakmaya başladım ve Sinerji'de 80 lira daha ucuz olduğunu fark ettim. Sizce alınır mı? Alışveriş yapan oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

AOC 24G2U almak istiyordum, İtopya'dan alacaktım fakat stokta bittiği için farklı sitelere bakmaya başladım ve Akakce.com'da 80 lira daha ucuz olduğunu fark ettim. Sizce alınır mı? Alışveriş yapan oldu mu?

Bu akakçe değil sinerji. Akakçe karşılaştırma sitesi diye biliyorum. Sinerji olarak varsayıyorum güvenilir.

Merhaba,

AOC 24G2U almak istiyordum, İtopya'dan alacaktım fakat stokta bittiği için farklı sitelere bakmaya başladım ve Akakce.com'da 80 lira daha ucuz olduğunu fark ettim. Sizce alınır mı? Alışveriş yapan oldu mu?

Linkteki site Sinerji ve gayet güvenilir bir site. Akakçe de güvenilirdir. Tabi Akakçe satıcı sistemi ile çalıştığı için ürünü satan firma da önemli.

Merhaba,

Öncelikle alacağın site Akakçe değil Sinerji, Akakçe sana ürünün nerede daha ucuz olduğunu gösteriyor ve ürün Sinerji'de daha ucuzmuş. Evet, Sinerji güvenilir bir sitedir ürünü alabilirsiniz.

Akakçe halihazırda satılan ürünlerin en uygununu sıralar satıcı değildir zaten attığınız linkde Akakçe değil sinerjinin. Sinerji de güvenilirdir alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı