Sinerji Havale/Eft yaptım sorun olur mu?

İbrahim Özkan

Hectopat
Yer
izmir
Daha fazla  
İyi akşamalar dostlar 1 saat önce sinerjiden GTX 1660 Super Gaming X ve Spec Delta ürünlerini aldım ama parayı yarın bankalar açılınca çekecek güvenilir mi sizce?

Sorun yaşamazsınız.
Aklınızda bulunsun Havale/eft ile ürün satın almayın. Bir sorun oluştuğu zaman iadesi kolay olmuyor. Para havuza düşüyor sonra onun peşine de siz düşersiniz.
Banka kartı ile alışveriş yapmak daha mantıklı. Sorun olduğu zaman banka iadesini veriyor.

Sorun yaşamazsınız.
Aklınızda bulunsun Havale/eft ile ürün satın almayın. Bir sorun oluştuğu zaman iadesi kolay olmuyor. Para havuza düşüyor sonra onun peşine de siz düşersiniz.
Banka kartı ile alışveriş yapmak daha mantıklı. Sorun olduğu zaman banka iadesini veriyor.

Ya zaten banka kartı ama orada seçeneklerde kredi kartı/eft havele seçeneği var kredi kartı seçeneğinden tek çekim yaptım hata verdi site.

Sorun yaşamazsınız.

Siz banka kartıyla hemen ödeyebildiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun olmaz. Sinerji güvenilirdir ama gen.tr uzantılı alan adı kendilerini kurumsal gibi gösterse de çoluk çombalağın bile bu alan adını alıp site açması mümkün. Birde MNG ile çalıştıkları için tercih etmiyorum ben.

Site güvenilir ama bazı fiyatlar bu ara oldukça yüksek. AMD 5900X arayışındayım uygun fiyat bulabileceğim firma arıyorum. Bugün 4400 TL'den satılmış fırsatı kaçırdık.

Yeni konular

Geri
Yukarı