Sinerji, İtopya ve Vatan Bilgisayar hala güvenilir mi?

Sizce hangi bilgisayar mağazası en iyisidir?

• Oy verenlerin toplamı
    102
  • Anket kapandı .
Fiyatı tamamen bir kenara bırakırsak ürünlerin kalitesi, kargo hızı, müşteri destek hattı ve iade/değişim konularında en iyisi hangisidir sizce? Bende bugün yada yarın monitor alacağım ve vatandaki fiyat gayet hoş duruyor. Oraya güvendiğim için 40-50 liranın hesabını yapmak istemiyorum. Monitorde ölü piksekil çıkarsa değişim yapabilir miyim?
Müşteri hizmetlerine ulaşması kolay ondan dolayı o bölüme laf edemem ama iade ve değişim konularında deneyimine göre en kötüsü Sinerji Bilgisayar. İmzamda ayrıntılı bir şekilde bahsettim okumak isterseniz.

Müşteri hizmetlerine ulaşması kolay ondan dolayı o bölüme laf edemem ama iade ve değişim konularında deneyimine göre en kötüsü Sinerji Bilgisayar. İmzamda ayrıntılı bir şekilde bahsettim okumak isterseniz.
Sinerji ve itopya hakkında kötü yorumları bende gördüm dostum. Dediğim gibi şuan için Vatan'a yakın durumdayım, oradan alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı