Sinerji Lumiere alınır mı?

Damla Uğurlu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda YouTube'dan araştırır oldum ve böyle bir sistem buldum, videoyu açtığımda CS:GO vb. benzeri rekabetçi oyunlarda 250-300, GTA 5 gibi bir oyunda 100-150 arası FPS değerleri gördüm. RTX 2060 olması da beni cezbetti. Sizin görüşleriniz nedir? Sizce bu sistem iyi mi? Kaç yıl götürür beni?

PC:
Videoyu izlemek isteyenlere;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

6799 gibi bir fiyat varmış o zamanlar. Dolar kuru çok üzüyor :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda YouTube'dan araştırır oldum ve böyle bir sistem buldum, videoyu açtığımda CS:GO vb. benzeri rekabetçi oyunlarda 250-300, GTA 5 gibi bir oyunda 100-150 arası FPS değerleri gördüm. RTX 2060 olması da beni cezbetti. Sizin görüşleriniz nedir? Sizce bu sistem iyi mi? Kaç yıl götürür beni?

PC:
Videoyu izlemek isteyenlere;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

6799 gibi bir fiyat varmış o zamanlar. Dolar kuru çok üzüyor :(

Fiyatı şu an çok fazla 7000 TL'ye RTX 2060 sistem toplanır bu yüzden alınmaz.

Bence kasayı CoolerMaster MasterBox MB311L yaparak alınabilir. Bütçen 7bin civarıysa ve bahsettiğin oyunları oynuyorsan bu sistem bence uygun fiyatlı ve hoş

Son ekleme: güncel fiyatı yeni farkettim, alınmaz

parçalara göre pahalı toplayama kalksan 7800 falan eder
baktin yoksa parada varsa al geç

7700₺.
Bu işlerden pek anlamadığım için montajını da yapıyorlarmış oda güzel geldi bana verilmez mi yani 8bin civarı?
İ5 10400F R5 3500X'den daha iyi. O kasa çok az hava alıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı