Sinerji montaj hizmeti

Ritreax

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba dostlar. Bu konuyu nereye açacağımı bulamadığımdan en alakalı olan, masaüstü bilgisayarlar bölümüne açıyorum. Eğer bi' hatam varsa affola. Yakın zamanda Vatan Bilgisayar'dan Ryzen 3 işlemci ve SSD aldım. Geriye kalan anakart, RAM ve kasayı da sinerji bilgisayardan almayı düşünüyorum. Acaba montaj hizmetlerinde işlemci ve SSD'yi başka bir yerden aldığım için yapmayabilirler mi? Lütfen bilgisi olan arkadaş varsa cevaplarsa memnun olurum.

Sanıyorum ki Vatan Bilgisayara montaj yaptıracaksınız. Diğer türlü Sinerji'ye zaten yaptıramazsın, yaptırmamalısın. Sorman gerek ama sanmıyorum ikisi için de.

Sanıyorum ki Vatan Bilgisayar'a montaj yaptıracaksınız. Diğer türlü Sinerji'ye zaten yaptıramazsın, yaptırmamalısın. Sorman gerek ama sanmıyorum ikisi için de.

Vatan Bilgisayar'da yapılmıyor onu sordum. Sinerjiden ümidim var ama yaptırmamalısın demişsin neden?
Neden aldığınız yerde yaptırmıyorsunuz? Ürün aldığınız zaman ücretsiz diye biliyorum Vatan Bilgisayar'da.

Ürünlerin bir kısmını farklı bir kısmını farklı yerden alıyorum o yüzden.

Vatan Bilgisayar'da yapılmıyor onu sordum. Sinerjiden ümidim var ama yaptırmamalısın demişsin neden?

Ürünlerin bir kısmını farklı bir kısmını farklı yerden alıyorum o yüzden.
Ben ekran kartı dışındaki tüm bileşenleri Sinerji'den aldım. Ekran kartını götürüp onlara vereceğim, onlar kendileri takacaklar.

Neticede bir ücret karşılığında yapıyorlar montaj işlemini. Bence yapabilirler. Arayıp öğrenebilirsiniz.

Sen şimdi elindeki parçaları mantıken göndereceksin kargo ile. Sinerjinin kendi yerinden bahsediyorsan onla alakalı yorumum yok. Online olarak farz ediyorum. Kargoda mevcut ürünler zarar görebilir, veyahut bu ürünlere bir zarar gelebilir diyerek Sinerji kabul etmeyebilir.

Şu anda nasıl bilmiyorum ama yıllardır oradan topluyorum sistemleri ve Sinerji'nin sihirbazında eskiden ücretli olduğunu iyi hatırlıyorum. Dediğim gibi şu anda nasıl bilmiyorum belki ücretsiz olmuştur.

Geri
Yukarı